Prosinec 2010

Zakázaná Láska 3

31. prosince 2010 v 13:16 | Ywča |  Zakázaná Láska
Ráno

V posteli som sa zobudil prekvapivo sám. Po Joeovi ani stopa. Odokryl som sa perinou, pripravený vstať s postele, no keď som sa na seba pozrel, zistil som, že som nahý. Napadlo ma dať si rannú sprchu. Zavrel som sa v kúpeľni a pustil vodu.
"Dobré ráno," pozdravil som
rodinu, keď som zišiel dolu do kuchyne. Na moje prekvapenie tam neboli. Bol tam len Joe, ktorý práve umýval riad.
"Dobré ráno ,láska," odzdravil ma a sladko sa usmial.
"Láska?" reagoval som na slovo akým ma oslovil.
"Mám právo ti tak hovoriť, keď sme sa včera milovali," vysvetlil, prišiel ku mne a pobozkal ma na pery.

Joe - Nevěrník?

25. prosince 2010 v 15:54 | Dems |  Jonas Bros. ► News
Dívka, která se ubytovala ve stejném hotelu v Rio de Janeiro jako Jonasové se rozhodla promluvit, co jako svědek viděla. V létě, když měli JB3 tour po Jižní Americe, bydlela ve stejném hotelu jako oni.

"Po koncertě si dali kluci večeři a Joe si dal pár drinků a piv. Nechtěli jsme narušit jejich soukromí, takže jsme byli trpěliví, protože jsme se s nimi chtěli vyfotografovat. Nick a Kevin šli nahoru a pár mých přátel také. Čekala jsem se svou sestrou, když Joe prošel kolem nás s tanečníky Shorty, Johnem, Dani, Jackem a Ashlee. Šli k bazénu, kde měli party, a tak jsem se rozhodla odejít nahoru. Bylo to beznadějné tam na Joea čekat, jestli se s námi nevyfotí a nepodepíše se nám.
Druhý den jsem se probudila brzy a šla jsem dolů na recepci. Slyšela jsem tam vyprávět jednu maminku, že její čtrnáctiletá dcera plakala, protože celou noc pročekala na podpis od Joea Jonase, který byl opilý a líbal se s cizí brunetkou kolem 3 am. Okamžitě fanynky začaly diskutovat, jestli to je pravda a zaslechla jsem, že je někdo viděl hrát "ručníkovou bitku".
Také jsem zaslechla další matku, že jela s Joem ve stejném výtahu,tou neznámou dívkou a jeho tanečnicemi Dani a Shorty. Obě tanečnice byly skoro nahé a jediné, co měli zakryté byly jejich intimní partie. Během cesty si Dani odkryla ručník a zeptala se Joea, jestli se mu líbí to, co vidí. Když prý opouštěla výtah, Joe se držel s tou neznámou dívkou za ruku a obě tanečnice se spolu líbaly."

Během koncertu v Rio de Janeiro byla Joeova slečna Ashley Greene zpět v LA, kde byla vyfocena s kamarádkou Nicole Richie, jak spolu jdou do fitcentra.


Top 10 best Smiles

25. prosince 2010 v 13:48 | Dems |  Jonas Bros. ► News
Joe se umístil v žebříčku o nejkrásnější úsměv.
Jo,má roztomilej úsměv:)
a Demi vyhrálaaa:D:D

htttp://itsaboutjonas.blog.cz

1. Demi Lovato
2. Taylor Swift
3. Selena Gomez
4. Justin Bieber
5. Miley Cyrus
6. Joe Jonas
7. Lady gaga
8. Anahi
9. Ian Somerhalder
10. Sterling Knight


Zakázaná Láska 2

22. prosince 2010 v 13:25 | Ywča |  Zakázaná Láska
tenhle díl je kratší,ale mnohem zajímavější:)
like iit

"Joe, chceš ma zabiť?!" povedal som podráždene ,keď som sa vynoril zo studenej vody ,a rozdýchaval to. Joe bol ticho, iba ku mne prišiel bližšie a oprel si ruky o stenu bazéna tak, že som nemal kam utiecť. Nemo mi hľadel do očí ,ale po pár sekundách vzájomného hľadenia si do očí, uhol pohľadom, spustil ruky a vyšiel von z vody. Čo, čo to bol za pocit? Keď sa na mňa pozrel, ako keby sa všetka moja krv v tele presunula do hlavy a tá mala o chvíľu explodovať. Otriasol som sa , taký zvláštny pocit som ešte nikdy v živote nezažil. Taktiež som vyšiel z bazéna a oprel sa o prvý strom, ktorý bol nablízku. Zavrel som oči a začal hlavou narážať do stromu. Keď ma s toho začalo bolieť čelo, prestal som a otvoril oči. Vedľa mňa som zaregistroval osobu. Zľakol som sa ,pretože tam predtým nebola, až som spadol na zem. Nado mnou som zbadal Joea a nemohol som si nevšimnúť jeho úškrn v tvári. Ako keby ho pobavilo to, že som sa zosypal na zem. Začal sa nahlas smiať, no potom mi podal ruku a postavil ma na nohy. Boli sme pri sebe tak blízko, že som cítil jeho teplý dych na mojej tvári. Zavrel som oči a nasával jeho vôňu. Keď som si uvedomil, čo robím a že naše špičky nosa sa skoro dotýkajú, rýchlo dom ho od seba odstrčil a ,ako zbabelec, som ušiel.

Jou lidi, teď je to ten pravej itsaboutjonas !

19. prosince 2010 v 19:49 | Megnick |  Our crap
Joo, jak je v nadpisu ! Žádný novinky, prostě klid jak na hřbitově :P Možná, kdyby vás to zajímalo, tak tedy (aby tu nebylo zas takov mrtvo) pro vás připravuju dvě ffky ... jedna je rozepsaná, druhou mám teprve v hlavě. Jsou to jednorázovky, protože bych sériovku asi nikdy nedokončila. Po pravdě si nejsem moc jistá, jestli dokončím alespoň ty dvě jednorázovky :D A ještě jedna věc. Dems si asi myslí, že jsem z tohohle blogu opravdu odešla. Šak jsem jí říkala, že nejdřív jo, ale pak jsem se vrátila, ale nevím, jestli to pochopila správně, nebo ne :D Tudíž doufám, že tímto článkem se to nějak urovná nu :P Hele, tak to bude asi všechno ;)
Megnick

PS: Jouva, vy se mně asi nezbavíte :D:D Já jen, že asi půjdu sát On the line ... nebo jak se to píše ... prostě tu jednorázovku o Joeovi a Demi, co jsem chtěla dopsat ještě před svým dočasným odchodem :D

PPS: Je tady někdo příznivec Naruta Uzumakiho ? :D

Barefoot Cinderella

19. prosince 2010 v 16:51 | ŁuCí♥ |  One stories
BC
Mám tady slibovanou Barefoot Cinderella..=]
Pro Šárku..;]
Ke konci je to takové divné a hlavně urychlené..konec se mi nelíbí..=DD


Umřelo to tu..=D

19. prosince 2010 v 16:05 | ŁuCí♥
..A my slibovaly že to tady napravíme..=DD
Jenže JB nemají žádné novinky, na ffky nejsou nápady..všichni přemýšlí o Vánocích..=D
takže to tak bude..;]
já teď píšu Barefoot Cinderella >>> stále, protože jsem to omylem celé smazala, tak jsem si okopírovala tu část, co jsem dala sem a dopisuju to =DD
tak snad se bude líbit, až ji dopíšu..;]
Jinak kdo chce Like All Others, bude si muset počkat..=DD
Píšu 1.0 díl..;]
Nu, jdu na svůj osobní blog, nastavit tam něco a potom jdu pařit Jazz JackRabbit..=DD báj..;P*

Zakázaná láska 1

11. prosince 2010 v 11:27 | Ywča |  Zakázaná Láska
ahoj:)
Ywča mě požádala,jestli bych sem nehodilajednu její JONASCESTNÍ Ffku.
Já jí dřív četla a je fakt skvělá!:)
tak budem obě rády,když jí budete číst.
Je sice slovensky,ale snad všechny rozumíte ne :D:D
tak hope,u like it;)

Nick
"Vstávajte chalani!" začul som mamin hlas a potom už len ako klope každému z nás na dvere.
"Joseph! Nicolas! Kevin! Okamžite vstávajte!" skúsila to ešte raz, keď sa ani jeden z nás neozýval a spokojne spal ďalej. Ospalo som zaboril hlavu do vankúša ,ale nakoniec som sa vyhrabal s postele. Obul som si papuče a vyšiel na chodbu, kde už ´oxidovali´ Kevin a Joe. Poškrabal som sa na hlave, zívol si a striedavo sa díval na bratov. Keď som sa pozrel na Joea, zbadal som na jeho tvári malý úškrn. Pohľadom si ma zmeral od hlavy až po päty. Nechápavo som sa naňho pozrel a potom som sa pozrel smerom, kde upieral svoj zrak. Až teraz som si všimol, že som len v trenkách a bielom priesvitnom tielku.

usopleeesk

10. prosince 2010 v 17:09 | Dems |  Our crap
http://oh-jonas.blog.cz/
Ahoj:)
jen chci říct,že je to tu nějak zaseklý.
Neni co přidávat,Jonasové nemaj nic zajimavýho,ffky nemám žádnou ffku,musim někoho překecat aby se mnou něco psal,protože s Chell nepíšem nějak souvislý ffky,prostě vždycky napíšem když nás napadne něco srandovního nebo tak:D
třeba před pár dněma sme napsalj Joick ffku o samaře,je krátká ale když jí někdo přepíše do kompu,hodím jí sem,je to sranda:D:D
a když se budete nudit,můžete si něco přečíst tady:) je tam toho spouuuusta!:)
zejtra jdu na bowling s chell a v neděli jedu s rodičema do drážďan na Vánoční trhy:) tak se tu asi neobjevíím;P
mějte se ♥

I oh-jonas má své kouzlo..=)

9. prosince 2010 v 15:13 | ŁuCí♥
jb
Tímto článkem se taky oh-jonas omlouvám..některé z nás(a i já) jsme tento blog urazily, protože je tam to samé, co na každém blogu o JB a tak..;) a my jsme přece jenom jiný blog..teda spíše Makyy a Dems..;)
Nechci říkat, že se mi oh-jonas nelíbí..není to pravda. Dřív jsem ten blog milovala a chodila tam každý den, ale to jsem byla víc závislá na JB, ale teď je to jiné. Ne, že bych tam teď nechodila a tak, ale nebaví mě blogy o JB, které jsou stejné a tak..;) ne, fakt neurážím nebo tak =D prostě jenom říkám svůj názor. A taky se chci omluvit, že některé dessy byly stejné jako na oh..ani nevíme, jak se to stalo..ale všichni víme, že oh-jonas má skvělou návštěvnost už jenom proto, že je to blog jako každej jinej a má skvělý ff..;)
Tak se na nás nezlobte..^^
Děkuji..;)

Jashley - Svatba?

8. prosince 2010 v 16:49 | Dems |  Jonas Bros. ► News


Od té doby, co Joe přestal nosit svůj purity ring a Ashley měla v ruce nápoj podporující sex, chtějí fanoušci vědět, zda ti dva nechystají svatbu. Ashley v nedávném rozhovoru dokonce řekla, že může být ve vdávání další na řadě.
Časopisu Hollywood řekl jeden zdroj toto: Joe si myslel, že by se s Ashley eventuálně vzít mohli, ale né tak brzo. Nemyslel si, že by to Ashley mohl navrhnout po šesti měsících nebo tak. Myslel si, že tak po roce randění by se mohli zasnoubit, ale poté co Ashley promluvila o svatbě, Joe chce Ashley požádat o ruku už teď!!
Je jak malý kluk, který se snaží vymyslet způsob, jak kdy a kde Ashley prten dát a jak ho schovat. Ptá se své mámy, jaký prten byl vhodný, protože nemá ani šajnu o diamantech a o špercích vůbec, takže potřebuje pomoc.
Není si jistý, jestli to už provede o Vánocích. Straví Vánoce s rodinou Ashley a ještě před osudnou otázkou chce svolení otce Ashley o její ruku, takže by ji mohl požádat už na Nový rok! Joe miluje Ashley, chrání zem po které chodí. Jsou spolu opravdu šťastní a ví, že jsou si spřízněnými dušemi.

Nemocná?..=/

7. prosince 2010 v 19:10 | ŁuCí♥
=O
Jo, už to tak bude..=/ takže nic nepřidám, protože se mi chce furt spát..=(
No, kdyby něco, tak si tady udělám reklamu..=D
http://luci-land.blog.cz/ tady se dočtete o mně a moje kecy..=D takže tam když tak někdo choďte..;)
Za každý komentář budu ráda a snad se vám tam bude líbit..=D
Takže čůůs..;))

Ghii :D

6. prosince 2010 v 19:19 | Dems
můžu si udělat trošku reklamu?
Tohle je můj osobní blog,tak tam někdo choďte,prosím:D


Ou happy day..

6. prosince 2010 v 17:55 | Dems |  Our crap
http://oh-jonas.blog.cz/
vlastně není nějak happy day,jen sem to slyšela v reklamě:D:D
nooo,už se tady na tom pracuje:D
celkem :D:D
protožeee sem blbá a smázla sem toho učitele,píšem vám teď novou ffku:D:D
Je heterácká(fujky,ale ujde:D:D)
nooo co bych vám ještě pověděla:D
asi nic:D
tak se mějte.Já jdu zkoušet něco tu províst:D(napsala sem to správně..?)
Byee:*

Ještě 2 věci :/ Stejnak to tu asi nebude :D

5. prosince 2010 v 12:08 | Megnick * |  Our crap
Jak víte, itsaboutjonas je zpět jak jste ho znali dřív se starými adminkami ;) i s mamčou - mnou :P :D Dělám úvodníky do Celebrities ještě zbývá k Seleně Gomez a k Miley cyrus .. chtěla jsem totiž, aby všechny věci na tomto blogu byly od nás ;) no takže ... stejnak sem asi novinky o Sel nebo Miley přibývat nebudou, tak je to v podstatě jedno no :D a btw, nečekejte ode mně nějakou velkou aktivitu, jo ? :D 

Už je to tu zase.. :D

4. prosince 2010 v 19:33 | Dems |  Our crap
http://oh-jonas.blog.cz
Ahoj:)
jen vám jdu oznámit,jak to tu bude:D
Na blogu zůstávám Já,Makuu&Luss(jsem na tyhle jména zvyklá,tak sorry:D:D)
Už to tu nebude samá novinka,začnem znovu přidávat FFky(taky chci říct,že sem smazala učitele Lásky a nemám ho nikde uloženýho,takže ho už nebudu přidávat,ale s Chell ho píšem dál:))
no,takže se to tu rekostruuje(sakra,těžce se to píše:D)
smazala se tu složka s obrázkama,takže většinou někde chyběj,to se tu taky dodělává(už sem udělala ffky,U celebrit už sou:D)
no a to je asi všechno ;D už se těšim až to tu budee! ♥

No potěš..=(

3. prosince 2010 v 22:35 | ŁuCí♥
Tak jsem si přečetla dva články od Makuš a Dems..jo holky, řeknu vám, že s vámi souhlasím.. i když si nemyslím, že jsem tady přidávala tu vaši obyčejnost..;) nikdy jsem sem neměla chodit, jsem to říkala..=)
Uvidím, co se dá dělat..pokusím se dopsat povídku BC a potom LAO, no stejně to nikdo nečte a náštěvnosti taky ubývá..jo, sem tam si sem zajdu, přihlásím se a koukám na všechny komenty, ale jinak sem chodím každý den a čekám, co se tu zase objeví. Ano, jakmile jsme sem přibraly další dvě, už to nebylo ono..hlavně Wendy sem opravdu chodí no =D.. nejvíc se to tu změnilo..kdysi jsem měla oh-jonas ráda, ale teď?? Ani za nic..;) občas si tam zajdu a to je všechno.. Měla jsem to tady ráda, stejně jako jsem si ráda četla ty ff co tu byly a tak..teď je tady nic a ještě jedno velké NIC..
Ukončím to tím, čím holky..
Milovala jsem vás ..;) Makuš&Dems..♥

Dělejte si s tím blogem, co chcete..;^) a aby vám to nebylo líto, tak click ↓

Klidne odejdu

3. prosince 2010 v 20:37 | kristina.houskova |  Our crap
Kdyz ctu ty clanky tak klidne odejdu me by to nevadilo.Takze napiste do komentu jestli by to pomohlo...

Zpráva od Megnick

3. prosince 2010 v 20:09 | Megnick
Chodím na tento blog každý den, i když už sem nepatřím. Právě jsem se rozhodla smazat se ze seznamu adminů. KH, ty jsi tento blog změnila. Od té doby, co tu jsi nemám tento blog ráda tolik, jako dřív. Nic proti, vážně ne ... ale nepotřebuju vědět, co si Joe Jonas dal k snídani. Tím, že jsi řekla, že sem budeš přidávat novinky jsem si myslela, že takové ty závažné. Třeba, jestli nevyhráli nějakou cenu nebo tak ... ale takové zbytečnosti sem vážně nepatří ... jak řekla Dems, dřív to tady bylo kouzelný ... teď je to stejný, jako všechny ostatní blogy. Nesnáším oh-jonas a podobné stránky. A teď se mi znelíbil i itsabout ... je mi ho líto. Je mi líto jak dopadl. Je mi líto, že jsme odešly já i Dems - základ tohoto blogu. Je mi líto, že odešla LuSs, která tomu dodávala také nějakou tu obyčejnost ... to, co na tomto blogu bylo hezké. Ale teď je to jako každý jiný blog. Je úplně stejný jako všechny ostatní. Nelíbí se mi to. 
Možná jsem měla zůstat u jedné spoluadminky ... Dems ♥ Maximálně u LuSs ... víc jsme jich brát neměly ... fakt, že ne ... zkazily jsme to tu. Strašně moc. Ještě dlouho si to tu neodpustím. Wanna-be-angel je něco úplně jiného. Můžu tam psát co chci a kdy chci, nikdo mně nebude komandovat za to, jaký mám názor na nějaké celebrity ... kdybych vám tady řekla, že Jonasové jsou divný, nebo Justin Bieber teplej tak byste mi asi daly přes hubu :/ A tento článek zakončím podobně jako předchozí zakončila Dems.
Miluju Tě Demii ♥

Já nevim tyjo.

3. prosince 2010 v 18:54 | Dems
asi tu skončím.
Já tenhle blog miluju,fakt žejo,ale jde prostě do kopru.Mrzí mě,že to tu nebaví ani Makuuš,zažily sme spolu dobrý časy,když si tu byla sama a já se přihlásila na spoluadminku:) Bylo to tu ještě takový obyčejný a kouzelnýý:)
dvě rubriky,jedna kecy a druhá o Jonasech:D A pak se to tu začalo zaplňovat(nic proti vám holky;)) a nějak se to pokazilo.Už to tu bylo jako každej druhej blog o Jonasech.Vždycky to tu bude jiný a originální:) a bude mi to tu chybět tyjo.Ani nevim jestli končim,protože to vlastně zůstane jen KH a Asi Kateen ne?Dřív to tu bylo samý komentáře,protože tu byly samý ffky a články,a teď je to tu sama newska:)
Kašlu na to,nemám tyhle články ráda:D
Miluju tě Makuuš ♥
htttp://itsaboutjonas.blog.czPoslední šance

3. prosince 2010 v 18:27 | kristina.houskova |  Our crap
sem

Lidi poslední šance zejtra ukončujeme náběr AFFS takže se zapište SEM


Miley BRAVO

3. prosince 2010 v 17:50 | kristina.houskova |  Miley Cyrus ► News

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Joe Jonas' Solo Album Will Have a 'Little Edge'

3. prosince 2010 v 17:39 | kristina.houskova |  Jonas Bros. ► News
joeik
Jeden z skladatelé Joe Jonas 'pro své nadcházející sólové album dává malý náznak toho, co na vás čeká!

"Jsme jen snaží, aby mu trochu pomohl," Kevin Cossom, kdo je také vydává své vlastní album někdy příští rok, říká YRB.

"[Joe] už je trochu starší a já jsem jen že mu trochu pomohl, ale dává mu to cestu," dodává. "Je to rozhodně něco, co přichází spolu."

Také na palubě na pomoc Joe, 21, některé nové sólové skladby: Super producent Danja, který pracoval s každým z Britney Spears a Pink.Nový shoot sel

2. prosince 2010 v 20:00 | kristina.houskova |  Selena Gomez ► Photoshoots

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lidi připomínam

2. prosince 2010 v 17:38 | kristina.houskova |  Our crap
Můžete se ještě přihlásit na náber affs kliněte sem aby ste se zapsali :D :D

Ignorace na otázku demi

2. prosince 2010 v 15:30 | kristina.houskova |  Jonas Bros. ► News