Říjen 2010

Je čas to zveřejnit :D

31. října 2010 v 22:07 | Makyy |  Our crap
Dneska se mně naše grafička kristina.houskova ... budu to zkracovat na K. ptala, jestli nechci napsat nějakou ff o Jemi ... řekla jsem jí, že jednu mám rozepsanou ... jmenuje se On the line, chvíli jsem jí psala s Bínou a s Doms, jenže pak z toho nějak sešlo :) takže nejspíš ji dopíšu sama a tento týden jí můžete očekávat :)

Jenom otázečka..=)..

31. října 2010 v 18:08 | Łu$inQ@ ^^
Mám psát další díly Like All Others nebo ne? Právě mám rozepsaný 8 díl. Ale jak jsem se dívala na komentáře u 7.dílu, tak byly jenom dva..=(..a bylo to čteno xkrát..=(..tak jako chci vědět, jestli psát dál nebo ne..=)..

Nevím ... asi jsem opožděná, ale ...

31. října 2010 v 15:33 | Makyy |  Our crap
Demi si smazala twitter ? Teď jsem tam šla a nenašlo mi to nic ... prej tato stránka neexistuje ... víte o tom něco ? 

ashley tisdale volny dess

31. října 2010 v 14:20 | kristina.houskova |  Graphics
Vůbec se nepoved ale jestli ho nekdo chce.
imagebam.com

miley avatary

30. října 2010 v 17:51 | kristina.houskova |  Miley Cyrus ► Other photos

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

selena avatary

29. října 2010 v 19:19 | kristina.houskova |  Selena Gomez ► Other photos

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rány osudu / Díl 2.

29. října 2010 v 12:17 | Makyy & Carol
Jeho kudrnaté vlasy vlály za ním, jak pobíhal po podiu. Každou chvíli obracel svůj pohled od kytary do publika a poté se zas věnoval jen kytaře. Na chvíli se zastavil u mikrofonu, aby zazpíval pár tónů a poté se znovu dal do běhání. Absolutně upoutal mou pozornost. Nejvíce se mi ovšem líbilo, když se začal točit jak káča, a když se konečně zastavil, měl úsměv od ucha k uchu. Měla jsem chuť vylézt na podium, prohrábnout mu ty jeho kudrlinky, přitáhnout si ho k sobě a políbit. Byla jsem jím naprosto omámená. Alespoň do té doby, než mi před očima nezamávala Abbyina ruka.
"Co?" naznačila jsem rty, když jsem se konečně vrátila do reálného života.
"Co tak koukáš?" zakřičela mi do ucha, který jsem jí nastavila.
"Kdo je to?" ukázala jsem na něho a pořád od něj nemohla odtrhnout oči.
"To je Kevin, proč?" zeptala se s divným výrazem v očích.
"Nic, jen tak se ptám." začala jsem dělat neviňátko a trochu se usmívat.
"Tobě se líbí, viď?", zeptala se mně.
"Ne, copak se nemůžu zeptat, jak se jmenuje jeden z nejoblíbenějších zpěváků mé sestry?", snažila jsem se to zamaskovat.
"Takže se Ti líbí.", konstatovala.
"Buď z ticha!", zavrčela jsem.
"Faajn, už mlčím.", zasmála se a poté znovu začala pištět, jako ostatní holky, co tam stály. Když koncert skončil, Abby mě dotáhla do fronty na jejich autogramiádě, ale po chvíli se jí začalo chtít na záchod, a tak si rychle odskočila. Už přede mnou byla jen jedna holka a Abby nikde. Konečně jsem byla na řadě, ale nevěděla jsem, co mám vůbec dělat, protože ON byl samozřejmě pro mé "štěstí" první na řadě v podepisování.
"Ahoj.", pozdravil mně.
"Ehm … já … ahoj …", řekla jsem.
"Chceš autogram, předpokládám.", zasmál se a začal se podepisovat.
"NE! Totiž ano, moje sestra … ona …", soukala jsem ze sebe. Moje nervozita dosahovala největší úrovně.
"V pohodě, jak se jmenuje tvá sestra?", zeptal se. Přesně chápal, co jsem chtěla říct a to jsem to ani nevysvětlila.
"Abby.", odpověděla jsem.
"Tak tady to máš a pozdravuj sestru.", usmál se.
"D-díky." zrudla jsem a pelášila k dalšímu, ke kterému dokonce dorazila i moje sestra. Když jsme se konečně dostaly ven z tlačenice, moje sestra začala vřískat na celé kolo, až se po nás lidé začali otáčet, jestli se jí něco nestalo. Rychle jsem jí proto zacpala pusu a sykla, že jestli nebude zticha, tak jí ty podpisy roztrhám. Na to zareagovala přesně tak, jak jsem si myslela. Od té chvíle totiž neřekla ani slovo a autogramy radši schovala do tašky. Sama pro sebe jsem se usmála a poté jsem začala přemýšlet nad dnešním večerem. ON … Kevin … byl tak sladký. Vnímala jsem každý jeho pohled, každý pohyb, který udělal … Trošku jsem i doufala, že bych se s ním ještě někdy mohla vidět.
"Že se ti líbí!" vytrhla mě znovu ze snění Abby. Myslela jsem, že jí radši uškrtím. Neodpovídala jsem, ale můj ruměnec na tvářích, který mi okamžitě naskočil, mě prozradil.
"Nelíbí." snažila jsem se odporovat, ale nemělo to smysl.
"Líbí." zasmála se a na celou ulici vykřikla,
"Tobě se líbí Kevin Jonas!"  Všichni co tam byli, takže samozřejmě i partička kluků se na nás podívali a začali si něco šuškat.
"Můžeš prosím přestat? Nemusí to vědět všichni.", zavrčela jsem.
"Už mlčím!", zamknula si pusu imaginárním klíčem.
"To bych Ti radila.", zasmála jsem se. Šly jsme dál domů, ale ještě jsem se za tou partičkou otočila, ale ti se už věnovali něčemu jinému, než mé praštěné sestře. Když jsme nakonec došly domů, proběhlo přivítání, otázky typu, jaké to bylo, jestli se nám to líbilo apod. Byla jsem celkem unavená a hlavně jsem chtěla zpět k Němu, proto jsem se omluvila, vyběhla schody do svého pokoje, padla na postel a vrátila se duchem na koncert a na autogramiádu. Nakonec jsem usnula, jenže on mně neopouštěl ani v mých snech. Byli jsme na pláži, seděli jsme vedle sebe, on mně jednou rukou objímal a sledovali jsme, jak Slunce zapadá. Ten sen byl krásný, až moc krásný … když jsem se probudila, málem jsem se rozbrečela … přála jsem si, aby to bylo reálné. Rychle jsem ty myšlenky ale vyhnala z hlavy, protože když jsem se podívala na budík, zjistila jsem, že jsem zaspala a že doma už nikdo není. Rychle jsem se tedy vysprchovala, oblékla a uháněla do školy, kam jsem dorazila s 20 minutovým zpožděním. Tiše jsem proklouzla pod školníkovou budkou a letěla co nejrychlejším tempem do třídy, ale několik metrů od ní mě zastavil náš pan ředitel.
"Slečno Walkerová, máte nějaké dobré vysvětlení pro to, že jdete pozdě?", zeptal se mně.
"Omlouvám se, pane ... zaspala jsem.", sklopila jsem pohled.
"Hmm ... pro dnešek je to v pořádku, ale jen v případě, že už se to nikdy nestane.", vztyčil prst.
"Ne, nestane.", řekla jsem. "Nashledanou, pane a děkuji.", řekla jsem a běžela dál. Když jsem doběhla ke své třídě, ještě jsem se upravila, zaklepala a tiše vstoupila do třídy. Můj profesor dějepisu, který jsme zrovna měli mít, se na mě jen podíval, nijak to nekomentoval a dál pokračoval ve svém výkladu. Já se tiše vydala ke svému místu, ale jakmile jsem si sedla, udělalo se mi nějak špatně, až jsem málem upadla do bezvědomí. Jen stěží jsem popadala dech a musela jsem se pevně chytit lavice, abych neupadla.
"Tamm, je Ti něco?", zeptala se mně má spolusedící.
"Není mi nějak dobře.", řekla jsem.
"Mám to říct profesorovi?"
"Kdybys byla tak hodná…", řekla jsem. Lizzie chvíli mluvila s profesorem, ale já vůbec nedokázala vnímat jejich slova. Za pár minut do třídy vtrhli 2 muži  červených oblecích, asi záchranáři, naložili mně na nosítka, pronesli školou, položili na lehátko do sanitky a potom si jen pamatuji, že jsem se ocitla tady - v nemocnici. Nehybně jsem ležela v bíle posteli. Chvíli jsem se zaposlouchala do rozhovorů, které probíhaly někde v mé přítomnosti, ale byly moc zastřené, protože byly zjevně mimo místnost, kde jsem zrovna ležela. Chtěla jsem otevřít oči a rozhlédnout se kolem sebe, ale bolelo mě celé tělo a tak to dlouhou chvíli nebylo možné. V místnosti jsem byla sama, akorát na nočním stolku byl malý lísteček, na kterém stálo, že kdybych cokoli potřebovala, mám zmáčknout řervené tlačítko vedle postele, kterým zavolám sestru. Předpokládala jsem, že když chci jít na záchod, nikoho volat nemusím, proto jsem se zvedla a vešla na chodbu. Chvíli jsem se rozhlížela, a pak se vydala chodbou najít toalety. Ale ještě něž jsem je našla, zastavila mě nějaká sestřička.
"Kam to jdete dítě?"
"Hledám toalety." odpověděla jsem trochu vystrašeně´.
"Tak to jdete špatně, musíte na druhou stranu a pak doleva."
"Aha, děkuji mockrát." zašklebila jsem se a pádila co nejrychleji druhým směrem, když jsem ale zabočila za roh, s někým jsem se srazila a málem tak upadla na zem.
"Ehm, moc se omlouvám … já … nechtěla jsem …", řekla jsem a přitom se sbírala ze země. Když jsem se ale podívala na toho, koho jsem srazila, zastavilo se mi srdce. Byl to On. Kevin Jonas. Ten, do kterého jsem se zamilovala na první pohled. A on se teď na mně pobaveně usmíval a podával mi ruku, aby mi pomohl vstát.
"Ahoj.", pozdravil mně.
"A-ahoj.", zakoktala jsem se.
"Co ty tu?", zasmál se.
"Tak trochu jsem … omdlela … asi … asi to bude nějaká slabost … či něco takového … a … a t-ty?", sekaně jsem odpověděla. V jeho přítomnosti jsem byla nervóznější, než před kýmkoli jiným.
"Ale Frankie spadl z kola." odpověděl ledabyle a kouknul na mladší vydání.
"A … a nestalo se mu nic?" zhrozila jsem se, když jsem uviděla jeho obvázanou hlavu.
"Jen jsem spadl na hlavu." houkl a dál nám nevěnoval pozornost.
"Co sestra? Měla radost z autogramů?" zeptal se po chvíli.
"Jo … obrovskou." pobaveně jsem sykla.
"Myslím, že jsem slyšel její křik." zasmála se a já jen pokývala hlavou.
"To … to mohla být ona.", řekla jsem a on se znovu zasmál.
"Hele … mně se stydět nemusíš.", usmál se.
"Já … j-já se nestydím!", vyhrkla jsem. Tázavě nadzvednul obočí a já sklopila pohled.
"Jsem naprosto stejný, jako všichni ostatní kluci. Není třeba hledat ve mně něco víc, dobře? Ber mně takového, jaký jsem, nemusíš být nervózní.", řekl a já svůj pohled zvedla zase nahoru k jeho očím. Byly upřímnější než oči kohokoli jiného.
"Dobře.", řekla jsem. 'Jenže ono je to složitější' pomyslela jsem si.
"Já budu muset jít." řekla jsem po chvíli skrz zuby, málem že jsem neskákala do výšky, jak jsem si nutně potřebovala odskočit.
"Jo, promiň, třeba bychom mohli někam zajít." usmál se, když si všiml, jak krčím nohama k sobě. Já měla co dělat, abych nevypadala jak přezrálé rajče.
"Jo, mohli bychom." odpověděla jsem.
"Tak mi kdyžtak napiš na Twitter."
"Jo napíšu, až se vrátím domů."
"Tak zatím." rozloučil se a jakmile zahnul za roh, já rychle utekla na záchody. Po vykonání potřeby jsem se vydala zpátky na pokoj kde jsem znovu zalehla do postele. Divila jsem se, že mé srdce už dávno nevyskočilo z hrudi. Vždyť On - Kevin - mi navrhnul, abychom někam zašli. Mám to brát jako rande, nebo ne? Nevím … nevyznám se v něm. Ale jisté je jedno. Ještě ho uvidím. A to je eď to nejdůležitější, co mně mohlo potkat. 

Rock Mafia - The Big Bang

28. října 2010 v 22:43 | Łu$inQ@ ^^
Jakože tu písničku fakt miluju..♥♥..

Like All Others 0.7

28. října 2010 v 22:17 | Łu$inQ@ ^^ |  Like All Other
Opravdu, opravdu se snažím..=).. jinak tady je ten "delší" díl, jak jsem slibovala..=D..

demi photoshoot

28. října 2010 v 20:35 | kristina.houskova |  Demi Lovato ► Photoshoots

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Demi je zasnoubená

28. října 2010 v 12:42 | kristina.houskova |  Demi Lovato ► News

nová fotka demi z camp rocku

28. října 2010 v 12:00 | kristina.houskova |  Demi Lovato ► Photoshoots

imagebam.com

Avatary Dems

28. října 2010 v 10:44 | kristina.houskova |  Demi Lovato ► Other photos
vůbec se mi nelíbí

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Demi Mexico

27. října 2010 v 22:59 | kristina.houskova |  Demi Lovato ► Concerts
Líbí se mi ty její vlasy. =)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Novej ley

27. října 2010 v 22:47 | kristina.houskova |  Our crap
Tak new Lay je nastavenej doufam ze se libi kdyztak piste i kritiku :D

Like All Others 0.6

27. října 2010 v 21:31 | Łu$inQ@ ^^ |  Like All Other
Asi mě přerazíte..=D..ale já prostě už nějak nemám nápad..a navíc se mi nechcou psát dlouhý díly..=D..tak snad se vám bude líbit a slibuju, že ten příští napíšu o kousek delší..=D..jinak bych to už mohla nějak urychlit, že?..=D..takže zkusím napsat, že už třeba dotočili první řadu a tak..=D..uvidíme, nechtě se překvapit..=P..=)..

ahojj!!!

27. října 2010 v 21:09 | kristina.houskova |  Our crap
ahoj sem nová grafička.Budu tu spíš kvůli grafice ale občas sem něco přihodim doufám že tenhle blog neztrapnim :D.Layout přibyde až zejtra a doufám že se vám bude líbit :D.

Lidii čumte ! :D Máme grafičku ! :D

27. října 2010 v 19:10 | Makyy |  Our crap
fajné, že ? :D já víím :D tak doufám, že odteď už nebudou snad problémy :D Zapsala se jako první ap odle mně i jako poslední, grafiku dělá v photoshopu, což je určitě lepší než pf a právě teď nám dělá nový lay :D snad se vám sem pak představí ;)

btw ta fotka je mojí tvorby ! :D takže koho by napadlo to kopírovat ... zabiju hooo ! :D

Makyy

Nový lay ... moc se mi nelíbí

27. října 2010 v 13:34 | Makyy |  Our crap
Prostě jsem našla jednu fotku, která byla celkem pěkná ... hodila jsem jí do photofiltru a říkala jsem si, jaký jsem borec, ž jsem konečně sehnala nový layout ... jenže ono to vypadá milionkrát hůř, než jsem si to představovala ... asi jsem se jen potřebovala dostat do lepší nálady ...

Celý život říkám, že nesnáším lidi, co si na všechno stěžují ... jenže poslední dobou si taková připadám i já ... nevím čím to je ...

I teď si stěžuji ... vím to, uznávám to ... jenže já to ze sebe potřebuji dostat ... nebudu tu říkat o co jde, je to jen a jen moje věc, ale potřebuji se dostat do jiné nálady ... do lepší nálady ... asi půjdu napsat nějakou ffku ... neviňte mně, jestli v ní někdo zemře, prosím.

PS: Všichni grafici, prosím hlašte se ! 

HLEDÁME GRAFIČKU/GRAFIKA !

27. října 2010 v 11:29 | Makyy |  Our crap
Chtěla jsem to nejdřív probrat s ostatními adminkami, jenže Dems je neznámo kde, Luss má zaracha, Katie to určitě vadit nebude a Wendy se sem nemůže přihlásit, protože jí to hlásí neautorizovaný přístup ... a stejně si myslím, že se nikdo nepřihlásí ...

Umíš dělat layouty na blog.cz? Baví tě grafika a vše kolem ní? Máš zájem se stát spoluadminem této stránky? Team It´s About Jonas potřebuje tvou pomoc!

Do komentářů napiš: 
1. Přezdívku
2. Věk
3. Proč se chceš stát spoluadminkou / spoluadminem této stránky?
4. Jaké jsou tvé dosavadní zkušenosti s grafikou?
5. ICQ, Skype, nebo něco, čím bychom Tě mohly kontaktovat.

Samozřejmě po tobě nežádáme, abys byl/a pouze grafičkou. Pokud bys chtěl/a, můžeš zde zveřejňovat články jak o sobě, tak o tvé oblíbené celebritě, či o čem chceš.

Samozřejmě, pokud se všichni, nebo alespoň většina adminů shodne na tom, že je třeba udělat novou grafiku, nebo nový layout, jsi povinen/na v co nejbližší době svůj úkol splnit.

Děkuji případným zájemcům, Megnick *

Rány osudu / Úvod + Díl 1.

25. října 2010 v 20:00 | Makyy & Carol |  Rány osudu
Mám tu novou ff :D překvapivě :D jsem nějakou už dlouho slibovala, žee ? :P :D
 píšu jí s carol :)

Tammie Walker (19)

Povaha: Výbušná, romantická, uzavřená
Popis: Tammie má mladší sestru, která zbožňuje populární skupinu Jonas Brothers, zato ona je přímo nesnáší. A když se potká s jedním z nich, začne je nenávidět ještě víc, aniž by chápala proč. Díky Abby - její sestře - se začne s Jonas Brother stýkat víc, než si kdy dokázala představit. Jenže potom si nejstarší z bratrů Jonasů najde přítelkyni, následně se s ní bude chtít i zasnoubit a Tamm pomalu zjišťuje, že se do něj až po uši zamilovala.

Rány osudu 0.1
Bylo okolo 10 hodiny ráno, když mě probudila hudba z Abbyiného pokoje. Zuřivě jsem zabouchala na zeď, která dělila naše pokojíky, ale nebyla jsem si jistá, jestli to vůbec slyšela. Hudba pokračovala dál a vůbec to nevypadalo, že by jí někdo - konkrétně Abby - hodlal vypnout. Naštvaně jsem vstala z postele, vyletěla z mého pokoje a rozhořčeně vpadla do toho jejího. Ani si mně nevšimla, měla zavřené oči a její tělo se nepřirozeně hýbalo, což mněl být asi tanec. Zakroutila jsem nad ní hlavou a přmo jsem vytrhla její hudební přehrávač z televize, která doteď přehrávala hudbu.
"Co je ?" vyjekla, když zjistila, že stojím u ní.
"Tady se ještě spí, jestli sis neráčila všimnout!" začala jsem zvyšovat hlas, ale jen se na mě pohrdavě podívala a dál mi nevěnovala pozornost. Nechápala jsem, kde se v ní ta drzost poslední dobou brala, ale radši jsem to ani neřešila a šla si udělat snídani, když už si moje milovaná sestřička dala práci mě vzbudit.
"Dobré ráno.", pozdravila jsem rodiče, kteří už seděli u jídelního stolu. Oba mi pozdrav oplatili a já si šla do kuchyně připravit tu snídani.
"Mamííí, mamíííí, víš já ti to zapoměla říct, ale včera jsem si koupila lístky na koncert Jonas Brothers.", přiletěla najednou Abby.
"Sama tam nepůjdeš.", řekla matka.
"Vždyť jooo ... myslela jsem, že se mnou půjde kamarádka."
"Tak to v žádném případě. Půjdu s tebou já.", řekla mamka.
"Ale mamiiiii..."
"Buď já, nebo Tammie, tak si vyber.", řekla jí a mně zaskočil chleba, který jsem právě pojídala, v krku.
"To si děláte srandu? Já s ní nikam nejdu!" vyjekla jsem, když jsem se konečně uklidnila a ten chleba zapila vodou. Už tak jsem byla naštvaná, že mě vzbudila tím kraválem a teď ještě jít na jejich koncert? Děkuju prosím, nemám zájem.
"Takže jedině já." odpověděla na to naše máma a otočila se na Abby.
"To není fér! Nesnáším tě!" rozbrečela se a běžela zpět do svého pokoje.
"Nápodobně!" zakřičela jsem za ní a už jen slyšela prásknutí dveřmi.
Po té, co jsem snědla svojí snídani, jsem šla zpátky do svého pokoje, kde jsem se chtěla ještě chvíli prospat. Jenže sotva jsem dolehla na postel, zaslechla jsem klepání na mé dveře.
"Dále.", řekla jsem a dovnitř vstoupila Abby. "Co chceš?", zamračila jsem se.
"Tammie, prosím, pojď se mnou na ten koncert. Slibuju, že už Tě nikdy nebudu otravovat.", začala mně prosit.
"Ne.", zamítla jsem.
"Prosím, je to naposledy, co tě o něco žádám.", vyhrkla.
"Ještě si to rozmyslím.", usmála jsem se.
"Děkuju!", vyjekla a prudce mně objala.
"Hele, to by stačilo ne?", odstrčila jsem ji od sebe.

Jelikož jsem už nemohla usnout, prostě jsem jen přemýšlela, jestli bych měla jít. Na jednu stranu se mi nechtělo a pořád jsem byla trochu naštvaná, ale na druhou stranu mě lákalo, že by mi už dala pokoj a ještě jí tak udělala radost. Proto jsem jí ještě před obědem oznámila, že tam s ní tedy půjdu.
"Opravdu?! Ty jsi skvělá!" zněla její odpověď a já jí jen připomněla, co mi slíbila a ona potvrdila, že se pokusí dodržet je.
"A kdy je vlastně ten koncert?", zeptala jsem se.
"Dneska večer.", zajásala.
"To je sranda, že jo.", zhrozila jsem se.
"Ne.", vypískla.
"Ach jo.", povzdychla jsem si. Pak už jsme o tomhle tématu nemluvily.

Byl už večer a já se chystala na ten koncert. Měl začít za dvě hodiny, tak abychom tam byli hodinu napřed, pro jistotu, člověk nikdy neví. Rychle jsem na sebe hodila černý úzký džíny, bílé tričko, palestinu a conversky. Ještě jsem si navlékla pár náramků a mohla jsem vyrazit, ovšem pokud by se nevyskytl menší problém. Naše malá Abby se totiž chtěla líbit, a tak teď brečela, že nemá nic na sebe.
"A nenakupovala jsi náhodou včera?", zeptala jsem se.
"To joo, ale to se nehodí na koncert.", brečela.
"Na to jsi měla myslet dřív, nemyslíš?", zasmála jsem se a ona jen sklopila pohled.
"Já Ti nic půjčit nemůžu, mám větší velikost než ty ... tak pojď, půjdeme se podívat, co máš.", povzdychla jsem si a vešla do jejího pokoje, po kterém se válela hromada oblečení. Rychle jsem prolétla ten nepořádek očima, až mi do očí padla jedna sukně.
"Co tahle sukně?" strčila jsem jí ji před oči.
"Ta by šla." odpověděla a začala se i usmívat. Rychle jsem rukama prohrabala její skříň a dokonce i to, co jí leželo na podlaze a posteli, až jsem nakonec našla jedno tričko s bolerkem. Když jsem to na ní konečně navlékla, nemohla jsem uvěřit svým očím, vypadala docela jinak, ale i přesto jí to slušelo.
"No ... máme půl hodiny, abychom se tam dostali, takže jestli nebude zácpa tak to stíháme jen tak tak ... takže já bych už vyrazila.", popohnala jsem ji. Na autobus jsme raději běžely a provoz moc nebyl, takže jsme měli dokonce pětiminutovou rezervu. Rychle jsme doběhli na začátek fronty, ukázali lístky a já Abby táhla co nejvíc dopředu. Sice to šlo ztěžka, ale chtěla jsem, aby byla co nejblíže k nim a aby měla skvělý zážitek do konce jejího života. Tedy, aspoň pro zatím Všude bylo spoustu lidí, jedna fanynka se mačkala na druhou a já i Abby jsme schytaly několik ran loktem do břicha i do obličeje. Ve předu to bylo ještě horší, ale co bych neudělala proto, aby mně má mladší sestra přestala otravovat? Ani ne po pár vteřinách jsem měla zalehlé uši z toho, jak ty uječené holky pištěly, co jim síly stačily. Všude se rozsvítila světla, až mě začala bodat do očí, na pódium vběhli 3 kluci a moje sestra začala pištět jako šílená. "Co na nich vidí?" pomyslela jsem si. Vždyť jsou úplně normální, jako všichni ostatní tady v tomto sále. Když tu mi padl pohled na jednoho z nich....

Łu$inQ@ ^^ má zaracha =D

25. října 2010 v 17:08 | Łu$inQ@ ^^
Ano ano =D dva týdny zaracha =) možná tady budu o víkendu, ale nevím .. teď budou prázdniny a potom mám týden praxi, ale tak uvidíme =) jinak zaracha mám proto, .. taťka si myslí, že jsem závislá na fb =D tak mi dal na výběr: Zaracha 2 týdny nebo zrušit úšet .. a co jsem si měla vybrat ?? =D jasně, že zarach je lepší =P takže cya ♥ ♫♪

CHce si někdo se mnou napsat ffku ? :)

24. října 2010 v 21:59 | Makyy |  Our crap
Už jsem to tu jednou nabízela, jenže se přihlásila Henka s LuSs a já jsem si nedokázala vybrat :D a zrovna teď se dost nudím, takže jestli má někdo zájem, tak atˇ se ozve do komentů :)

Like All Others 0.5

24. října 2010 v 21:40 | Łu$inQ@ ^^ |  Like All Other
Měla jsem dneska celý den volno, tak jsem se snažila psát .. ale asi mě opravdu všechna moje fantazie opustila =( =/


Like All Others 0.4

23. října 2010 v 22:32 | Łu$inQ@ ^^ |  Like All Other
No, už mi to psaní nějak nejde =D nebo nevím =D navíc jsem poslední dobou děsně unavená =D a taky musím chodit na akce, ne? =DDDD Opouští mě moje fantazijní stránka =DD

You got me Goin' Crazy!

23. října 2010 v 19:36 | Dems |  Our crap
Ahooj lidi:)
Sem dlouho nepsala článek^^
Já na tohle moc nejsem:D no co bych vám pověděla?
PROKALENEJ VÍKEEEEND:D
v pátek sme byli u mě na Bytě s kámošema na vodnici:D Bylo nás tam sedm:D když sme končili,všichni leželi a ani jeden nechtěl dát tu vodnici od huby,sem je musela vyhánět a zvedat:D:D

ted se snazime s Chels vymyslet hetero povidku:D Zas nas chytla JONAS MANIAAA:DDD

Ja uz nevim,rikala sem ze na tohle nejsu:D
BYEE^^

Nenašel by se někdo kdo umí s grafikou ?

23. října 2010 v 18:33 | Makyy |  Our crap
joo,, potřebujem lay :D alespoň podle mně :D ttenhle je taký už .. nevím, už mně štve :D takže jestli tu je někdo, kdo umí s grafikou (umí dělat laye), tak prosím, nechtěli byste nám pomoct ? :) klidně vám dáme reklamu na blog, nebo něco takovýho :D

děkuji :)

Asi skončím u popelářů :P :D

22. října 2010 v 16:55 | Makyy * |  Our crap
No jo noo :D a s tim má co dělat i to, že sem nic nepřidávám :D jako já sem chodim každej den jo .. koukam co přibylo, čtu si ffky od LuSs a Dems ... ale prostě není čas .. o víkendu taky nic nepřidám, protože se budu učit na slepo mapu afriky .. včera a předevčírem sem se zase učila na Řecko a Řím, před tim na matiku, fyziku a španělštinu a ještě k tomu úkoly ... a testy píšeme - fakt že jo - alespoň 2x za tejden, na což si taky musim ještě zvyknout :D
ale tak, jsem teprve v 7. třídě, Dems chodí do 9. a Luss ještě vejš, maj to těžší, chápu, ale já nejsem zrovna nejchytřejší člověk na světě :D a navíc z toho dějáku asi dostanu za 5, takže budu mít tejdenní zaracha xD :D no :D povysnažim se napsat nějakou ffku, abyste tu ode mně taky něco měli, pak popoženu Kateen, aby přidala hru na schovávanou ...
jo a my dvě pro vás taky máme připravenou jednu společnou ffku .. sice nemáme dopsanej ani jeden díl, ale brzo bude ! :D jestli se Kat dokope k tomu, aby zapnula počítač, žee ? :D no joo :D to už jsem se zase moc rozepsala no :D

tak ciao, vaše Makyy :)

Učitel Lásky 12

21. října 2010 v 19:08 | Dems&Chell
dneska je to o něco kratšííí,nevíme jak pokračovat ;P
ale užijte si to a MOC děkujem za komentáře!