Srpen 2010

Kateenka se vrací :D

31. srpna 2010 v 20:46 | Kateen |  Our crap
Po týdni trápení na golfu se Kateen konečně vrací zpět na blog :D teda, lidi, žádná slává :D celý tělo mě bolí, nejvíc asi záda a ramena :D Super :D :D
Jinak, slibovanou FFku taky mám :D teda aspoň část... :D ale všechny vás moc prosím, je to jedna za mejch prvních FF, takže piště komentíky :D budu moc ráda :D
Co bych ještě mohla říct... hmm :D ať se vám v novym školnim roce daří :D je to otrava, jít po prázdninách zase do školy, ale co se dá dělat...

Bleskovkaa :D

31. srpna 2010 v 17:45 | Megnick * |  Our crap
itsaboutjonas.blog.cz
Ciao lidi :D tak jsem se rozhodla tu to nějak oživit a máme tu bleskovku na téma Jonas Brothers ! :D Jasný, něco takovýho měla na blogu Wéja, ale prostě .. no, díky za nápad :D

Ceny: 
1. koment - 1 signature a 2 editorialy
2. koment - 2 editorialy
3. koment - 1 editorial

1) Ahoj ;]
2) Koho z JB máš nejradšii ? :D Já Nicka samozřejmě, ale o tom se teď nebavim :D
3) Už jsi viděl/a Camp rock 2 ? :D pecka žee ? ♥
4) Víš jakou nemoc má Nick ? :D jasně, že víš, ale to je jednoo :P :D
5) Kdy se narodil Bonusový Jonas alias Frank Tank alias Franklin Nathaniel Jonas ? :D
6) Baví Tě to ? :D
7) Jakej song je tvůj nejoblíbenějšíí ? :)
8) Ej já už Tě fakt nebudu nudit jako :D bys mi tady zhebnul/a a měla bych o jednoho návštěvníka míň :/ :D
9) Tak cya ... :D

PS: Zpráva pro prvního, druhýho a třetího .. napište s kym chcete cenu :P :D

Pochopte mně ..

31. srpna 2010 v 12:38 | Megnick * |  Our crap
itsaboutjonas.blog.cz
.. Vendush i (S)moley odešly z twins-lowe, takže jsem na blog sama. Nechci odtamtud odejít, miluju to tam, ale stejně tak to miluju tady, takže zůstanu na obou dvou. Přeci jenom .. mám teď dva blogy a nestíhám .. takže sem budu přidávat trochu míň než obvykle :(

Prosím ostatní adminky, aby se nezlobily a přidávaly ffky Tajný deník a Kdo z koho .. víc informací máte ve článku se zápisem těch, co tady chtějí mít jejich ffky :)


Táák .. první signature je na světě :)

30. srpna 2010 v 14:32 | Megnick * |  Our crap
itsaboutjonas.blog.cz
No .. já si myslím, že na to, že je první, co jsem kdy udělala, se celkem povedl :) je obyčejný, ale jak se říká, v jednoduchosti je krása .. nevím jestli to tohle splňuje, ale alespoň to není přeplácaný :)

btw: VŠECHNU SVOJÍ GRAFIKU BUDU ZVEŘEJŇOVAT ZDE.

Tvořím :)

30. srpna 2010 v 13:49 | Megnick * |  Our crap
itsaboutjonas.blog.cz
Tak tohle jsem dělala tak před půl rokem .. no .. je to dostk poblití :D:D Jenže dneska jsem konečně přišla na to, jak dát češtinu do photofiltru .. :D:D jo, jsem tak trochu divná .. nevěděla sem ani co s návodem :D a jinak, tý hnusoby si nevšímejte .. já jen, abych měla něco do článku :D:D jak jsem řekla, dělala sem to před půlrokem :D no .. tak já se du pokusit udělat nějakej ten lay ;] :D

Meknick * je zpěěět :D

29. srpna 2010 v 18:16 | Megnick * |  Our crap
Zpět .. živá a zdravá a .. unavená :D tak hele :D:D:D Jeli jsme do Ústí nad Labem (shodou okolností tam bydlí Chell i Demii :D) a pak do Liberce přes Děčín (kde shodou okolností bydlí Doms :D:D) nu a pak sme trávili v Liberci doost nudnej den :! :D nu dneska nic nenapíšu a ani nepřidam nic jinýho než tenhle blbej článek .. dyžtak díky za upozornění, EONTBL už je opravená :D pp :-*

tss..

29. srpna 2010 v 17:13 | Dems |  Jonas Bros. ► Other photos
tss...tss!KRÁVA:D
ten její předkus není ale vůbec sexy:D


Every one needs to be loved 10. díl / Mellisa

28. srpna 2010 v 12:00 | Megnick * |  Every one needs to be loved
Every one needs to be loved 1.0 / Mellisa
Posledních pár týdnů jsme si obě prošly peklem. Ellie se užírala ve vlastní bolesti a já zase z té její. I když jsem měla vedle sebe Joa, který mně neustále podporoval krásnýmy slovy, že bude vše lepší a, že on tu pro mně bude vždy, jsem se nedokázala smířit s realitou. Když jsem byla už opravdu vážně bezmocná, zašla jsem za Nickem s tím, že si musíme promluvit.
"Ahoj Joe.", pousmála jsem se, když mi otevřel dveře od jejich domu. Měl na sobě pouze ručník a po jeho nahé hrudi skapávaly proudky vody. Nasucho jsem polkla a zapoměla na původní cíl mé návštěvy.
"Lásko.. co tu děláš?", zeptal se udiveně.
"Přišla jsem Tě navštívit.", zalhala jsem a doslova očima hltala jeho namakané svaly.
"Aha, tak pojď dál.", usmál se a popostrčil mně dovnitř. Jakmile za námi zavřel dveře, tak jsem se už nenamáhala schovávat svůj údiv.
"Jsi krásný.", vydechla jsem a popadla mně touha, dotknout se té nádhery.
"Oh, díky.", řekl nechápavě. "Ale na tebe nemám.", dodal. To už mi jednou říkal.
"M-můžu?", zeptala jsem se a ruka se mi zvedla. Nečekala jsem na souhlas. Přistoupila jsem blíž a rukama začala šmátrat po jeho nahém těle.
"Co to děláš?", nechápal.
"Ohmatávám Tě.", vyplázla jsem na něj jazyk.
"Jo aha, tak v tom klidně pokračuj.", zasmál se, ale potom si mně přitáhl blíž a vásnivě políbil na rty. Mé ruce samovolně šmátraly po jeho těle, ale pak jsem si vzpoměla na účel toho, proč jsem tady a odtáhla jsem se.
"Je tu někde Nick?", zeptala jsem se.
"Proč chceš Nicka?", zeptal se smutně.
"Však víš.", povzdychla jsem si.
"Aha.. tak běž, ale vrať se mi.", usmál se. Povytáhla jsem koutky a vyšla schody nahoru. Zaklepala jsem na Nickův pokoj a bez vyzvání vstoupila.
"Ehm ahoj.", řekla jsem a dveře za sebou zavřela.
"Nazdar?", řekl udiveně. "Proč jsi přišla?", zeptal se, ale ani koutkem oka na mně nepohlédl.
"Kvůli mé sestře. Hrozně se kvůli tobě trápí.", povzdychla jsem si.
"Ona si myslí, že bych se s ní vyspal a potom ji odkopl. Proč by se kvůli mně měla sakra trápit?", vyjel po mně.
"Hele brzdi. Ona to tak nemyslela. Bála se.", zklidnila jsem ho.
"Čeho by se měla bát? Mně? Panebože proč?", uchechtnul se.
"Zlomil jsi jí srdce a ani o tom nevíš.", zakroutila jsem hlavou.
"Jestli chceš vědět, kdo komu zlomil srdce, tak se nad tím nejdřív zamysli. A ona taky. Až si to srovná v hlavě, ať přijde.", řekl stroze a já odešla. Vrátila jsem se dolů k Joeovi, který se už bohužel převlékl do normálního oblečení. Chtěla jsem si sednout vedle něj, ale než jsem to stihla udělat, strhl si mně na klín a přitiskl k sobě.
"Tak co?", zeptal se a začal obdarovávat můj krk jemnými polibky.
"Řekl, že prý má přijít, až si to srovná v hlavě.", povzdechla jsem si a odstrčila ho od mého krku.
"Co se stalo?", řekl smutně.
"Nic.", zasmála jsem se, přitáhla jsem si ho za bradu a hladově políbila. 

Cam rock 2 ♥

28. srpna 2010 v 8:32 | Megnick * |  Our crap
itsaboutjonas.blog.cz
Včera večer jsem se na něj dokoukala .. popravdě bylo štěstí, že u nás byla hlídačka mejch sourozenců Rosi, která umí dobře anglicky, takže to bylo samý "Rosi, co řikali?" ... :D Nu, dneska sem přednastavím ffky na dneska a na zítra, protože dneska jedeme na prastrejdovu oslavu 60. do Úustí nad Labem, tam budem spát a druhej den do Liberce .. to bude záávava :D:D nu, tak já si du mejt hlavu a pak se pustim do přednastavování :)

Takže lidi ...

27. srpna 2010 v 10:46 | Megnick * |  Our crap

itsaboutjonas.blog.cz
Kdo z koho včea četlo 6 lidí ! 6 lidí a žádnej komentář ... ta ffka tady je, aby její adminka zjistila, jestli se lidem líbí a ne proto, aby ste si jí všichni přečetli a konec zvonec .. takže prosím pěkně, pište komentáře :) Když už ne k mejm ffkám tak alespoň k Tajnému deníku a ke Kdo z koho. Chci, aby se Andree a Ladies Jonas vyplatilo mít tady jejich příběhy. :)

Kdo z koho / úvod

26. srpna 2010 v 19:14 | Ladies Jonas |  Kdo z koho

Tajný deník / Díl 2. / Návštěva kluků

26. srpna 2010 v 19:01 | Andrea |  Tajný deník
ANDIE:
Kluci překvapivě přišli v čas. To u nich není zvykem. Nick si vzal i Elvise, asi mu taky budeme muset něco opéct. ,,Ahoj, Andie" řekli všichni sborově, jako kdyby si to předtím cvičili. ,,Nazdar kluci, nepůjdem ven, táta už začal rozdělávat oheň. ,,Na zahradu" zavelel Joe. Všichni začali pochodovat, jakoby by byli nějací vojáci. ,,Co to děláte?" ,,Pochodujeme" ,,To vidím, ale proč?" ,,Jen tak" ,,Nikdo nic nedělá jen tak" ,,Ale my jo" ,,Když myslíte" Tak jsme dopochodovali na zahradu. Teda jenom kluci. Já s Elvisem jsme šli za nimi. Každý si vzal párek a začali jsme opákat. Když Nick párek opekl a chtěl si ho dát do pusy, Elvis vyskočil a měl ho dřív než on. ,,Elvisi!" zakřičel jen Nick. ,,Máš si na ten párek dávat lepší pozor." řekla jsem, když se už všichni skoro váleli na zemi. ,,Teďka abys začal od znovu" řekl Joe a všichni se začali znovu smát. Kromě Nicka.
Když jsme dojedli, řekli jsme si, že si zahrajeme na schovku. Byli jsme jako děti, ale nasmáli jsme se. Počítal Joe a já jsem se šla schovat. Schovala jsem se na zahradě za stromem. Nebylo moc času se schovat, měli jsme jen 20 sekund a lepší možnost mě nenapadla. Samozřejmě mě Joe hned našel. Začala jsem utíkat a postě jsem si všimla hadice a tak jsem ji chytla a pustila vodu. Když byl Joe skoro u mě, hadice začal stříkat a on byl celý mokrý. Položila jsem hadici na zem, a utekla. Než se vzpamatoval, už dávno jsem řekla ,,Piki, piki za sebe" takže měl smůlu a musel hledat ostatní. Jenomže on mě místo hledání, vzal do náruče a šel se mnou k bazénu. ,,Joe, co to děláš?" ,,Co si myslíš?" ,,To neuděláš" ,,Ale udělám" jak mile to dořekl, byla jsem v bazénu. To se mu teda povedlo, to jsem musela uznat. ,,Joe pomoz mi" ,,To na mě nezkoušej, já vím co chceš udělat." ,,Co bych měla chtít udělat?" ,,Ty to nevíš?" ,,Ne" ,,Tak potom ti teda pomůžu." Podal mi ruku a já jen řekla ,,To jsi neměl dělat" a byl ve vodě taky. Ostatní slyšeli to šplouchnutí do vody a přiběhli se podívat, co se stalo. Když nás viděli, nastal další záchvat smíchu.
Když jsme dohráli, byla už skoro jedna hodina po půlnoci a všem se chtělo se chtělo spát. Nakonec se rozhodlo, že kluci zůstanou spát u nás.

JOE:
Dneska jsme byli pozváni k Andie na večeři. Spíš na opékání párků. Ale to je taky večeři. Když jsme si všichni opekli, Nickovi šlohl párek Elvis. Nick byl naštvaný, ale my jsme si z něj dělali srandu. Ten jeho výraz, když mu ho vzal, byl něco. Po večeři jsme hráli schovku a já jsem pikal. Našel jsem jako první Andie a ta na mě spustila vodu a já jsem byl celý mokrý. Za to jsem ji hodil do vody a když jsem jí z ní pomáhal, shodila mě do ní taky. Přišli ostatní a začali se smát, jakoby nikdy nebyli v oblečení v bazénu. No, možná nebyli.
Bylo kolem jedné ráno a máma Andie rozhodla, že u nich přespíme. Popravdě jsem v to doufal, nechtělo se mi jít tak pozdě domů a navíc jsem byl mokrý a unavený.

ANDIE:
Když všichni usnuli, šla jsem do kuchyně a vzala si svůj deníček, kde jsem si všechno zapisovala. Zapsala jsem si tam, co se dneska dělo, ale nedopsala jsem to. Slyšela jsem někoho přicházet a myslela jsem, že je to mamka a tak jsem se utekla schovat do vedlejší místnosti. Nechala jsem otevřené dveře a tak jsem viděla kdo tam přišel. Bylo to Joe. Přišel se napít. Když se napil, viděl na stole můj deník. Vzal ho do ruku a začal ho číst. ,,Joe, nečti to" ,,Proč bych to neměl číst?" ,,Protože je to můj deník" ,,No a?" ,,Prostě mi ho vrať" ,,Ne" To už jsem si pro něj šla. Když mě Joe viděl, začal utíkat a číst ho nahlas. To se nemělo stát.

Lidi :D taky se těšíte na půlroční výročí ? :D

26. srpna 2010 v 18:04 | Megnick * |  Our crap
itsaboutjonas.blog.cz
Itsaboutjonas je tu s námi 4 měsíce :D fajný co ? :D no dohromady bloguju asi 2 roky ? :D neviim .. ale vystřídala jsem už asi 5 blogů ty ve :D nesnáším se :D ale tady zůstanu doufánm co nejdýl, páč to má konečně nějakej reprezentativní název :D pamatuju si 2 blogy .. vsechno-mozny-o-vsem-moznym .. debilní název, že ? :D a pak maky-star .. tamtem byl debilnější, ale tenhle ho dohání jako :D:D nu .. radši mlčim a du psát IDUY :D

Emma Watson PIXIE CUT PERFECT

26. srpna 2010 v 9:22 | Megnick * |  Other celebrities
Emma Watson PIXIE CUT PERFECT

Extrémně roztomilá a nóbl Emma Watson, chlubící se svým Pixie účesem opuští Bungalow 8 po tom co šla ven s přáteli. Právě dorazila zpět do Londýna poté, co byla pryč s rodinou. Předtím, šla na večeři do mexické restaurace Cafe Pacifico v Covent Garden. 

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Joe Jonas VIP TOUR ACCESS

26. srpna 2010 v 8:51 | Megnick * |  Jonas Bros. ► Paparazzie

Stefanie potkala Joa Jonase v Madison, CT na jeho dnešní cestě do Bostonu.

imagebam.com

Lidi zamilovala jsem se do toho laye :D

25. srpna 2010 v 21:29 | Megnick * |  Our crap
itsaboutjonas.blog.cz
jo :D mně se strašně moc líbí !! :D jasně, neni nic moc .. a pak ty popisky *IN LOVE* :D jasně, sou hnusný, ale vemte v úvahu, že je to moje první dílo, kdy sem neudělala jenom pozadí a k tomu písmo :D takže jako mrkejte !! :D celkem se mi povedly bych řekla .. samozřejmě na to, že sou hnusný .. ále to už sem řikala .. ááá :D

Diplom pro mně :D

25. srpna 2010 v 19:21 | Megnick * |  Our crap

ták :D Wéja mi udělala taký krásný diplomek za bleskovku ! Ach jak já toho Nicka miluju :P :D

Třídění affiliates

25. srpna 2010 v 19:14 | Megnick *

itsaboutjonas.blog.cz
Rozhodla jsem se udělat třídění affiliates. Podle mně je lepší udělat to sama, takže tu to je : Ta fotka je prostě úžasná !!

25. srpna 2010 v 15:52 | Megnick * |  Our crap
Prostě úžasná jak jsem řekla !! :D Poslala mi jí Wéja z charmed-werisek-us5 :) Děkuji moc :)

Bože =O

25. srpna 2010 v 15:16 | Megnick * |  Our crap
itsaboutjonas.blog.cz
Teď mi brutálně spadl notebook =O jako .. le přežil bez škrábance, no je to možný ? :D normálně se převalil na stůl a pak letěl na zem, zavřel se, vypla se obrazovka a hudba normálně hrála dál :D:D nemožný :D:D ne, nebudu vás s tim otravovat ;] jdu oběhnout affs, pak oběhnu na twins, přidam tam nějaký novinky a pak se budu snažit dopsat EONTBL, pak zkusim IDUY (na twins) a nakonec MLFS :D tak ciao :D

Líbí se vám novej lay ? :D

25. srpna 2010 v 15:11 | Megnick * |  Our crap
itsaboutjonas.blog.cz
nu mně osobně strašně moc :D záhlaví je odněkaď z deviantartu, okraje jsou odtud : problems.blog.cz a popisky ode mně .. nevěříte ? :D tss :D já se s tim párala asi dvě hodiny, pak sem zjistila, že sou ty popisky moc velký a aby to vyšlo, muselo by mít menu rozměry 300 pixelů, takže sem to zase zmenšovala a pak nešlo zase odstranit pozadí, no ... samý komplikace :D:D tak, teď je to konečně hotový, tak doufám, že se líbí ;] 

fajn .. asi bude novej lay :D

25. srpna 2010 v 12:21 | Megnick * |  Our crap
už jsem zažádala o lay na oh-jonas, ale asi to nebude tak rychle .. :) ale upřímně, tenhle lay je divnej :D a má strašně úzkou stránku, to prostě nejde, takže jdu hledat jinej :)Tajný deník / Díl 1. / Můj život

25. srpna 2010 v 11:51 | Andrea |  Tajný deník
ANDIE:
Ahoj, jmenuji se Andy Stewartová a chtěla bych se vám trochu představit. Žiju poblíž města Los Angeles už od narození. Táta dělá manažera a máme prodává v malém obchůdku, kde jí občas pomáhám. Je mi 19 let a jsem jedináček. Někdy bych si přála mít bráchu nebo ségru, ale když vidím ostatní sourozence, jak si dělají někdy naschváli, tak potom zas až tolik netoužím. Jsem bruneta a mám modré oči.
Dětství jsem měla hezké. Hrávala jsem si na pískovišti, stavěla bábovičky, měla jsem a mám dobré kamarády, kteří mi pomáhají. Mám prostě všechno, co si člověk může přát. Až na tu maličkost, že nemám kluka. Sice jsem do jednoho zamilovaná, ale to až později.
Můj táta chodil do školy s tátou kluků Jonasových a tak je znám všechny od malička. Jsme jako rodina. Skvěle si spolu rozumíme a stýkáme se spolu každý den, teda když kluci nenatáčí nějaký film nebo nejsou na turné. To se mi po nich strašně stýská, ale co se dá dělat. Do jednoho z nich jsem zamilovaná, ale on mou lásku neopětuje. No, možná mi opětoval, ale neví o ní a nechci aby se o ní vůbec kdy dozvěděl. Myslím si, že kdybysme spolu začali chodit a pak se rozešli, zkazilo by to naše přátelství, anebo by se to dozvěděl a řekl, že on do mě zamilovaný není a skončilo by to stejně. Takže o tom, že jsem do něj zamilovaná, vím jen já a mj tajný deníček. Mám ho pečlivě zamknutý, takže se do něj nikdo nedostane. Píšu si ho už pár let, a tak se pořád rozšiřuje.
Dneska k nám kluci příjdou na večeři, takže si zase užijeme kopu legrace, jako vždycky, už se těším.

New ff od Andrey :)

25. srpna 2010 v 11:49 | Megnick * |  Our crap
itsaboutjonas.blog.cz
jak je ? :D ok, teď k hlavnímu :D Andrea se zapsala pod článek s možností mít ffku tady na blogu. Jmenuje se Tajný deník a první díl zveřejním hned za chvíli. Doufám, že se Vám ffka od ní bude líbit :)