Červenec 2010

State secret 0.1

31. července 2010 v 21:18 | Makuška * |  State secret

TO JE STÁTNÍ TAJEMSTVÍ 0.1
Jmenuji se Emily Williams a je mi 17 let. Žiji ve Velké Británii a chodím na střední školu v Londýně. Jsem na půl číňanka. Mamka je z Číny. Táta byl Angličan. Přestěhovali jsme se sem, Do Anglie, abychom mu projevili trochu úcty, po tom, co zemřel. Chodím na Kung Fu druhým rokem, ale zatím toho moc neumím. Nepřítele bych skolit dokázala, ale stejně to musím ještě dopilovat.
Právě teď se připravuji do školy. Stojím u šatníku a vybírám si vhodné oblečení. Nakonec jsem zvolila bílé roury, černé tričko a k tomu bílý pásek. Do mých hnědých rozpuštěných vlasů jsem dala červenou čelenku a obula jsem si konversky té samé barvy. Přehodila jsem si přes rameno tašku s učením a vyrazila jsem.
V uších jsem sice mněla MPtrojku, ale i přesto jsem slyšela dohadování dvou mužů.
"Alexi, ty sám dobře víš, že pokud mu to neodevzdáme celý, že nás oba dva odpráskne.", strčil do něj ten první.
"No tak.. jenom jeden milion.. toho si sotva všimne.", zaškemral ten jmenovaný Alex.
"Jenže on si to všechno přepočítává…na to si zapomněl co?", uchechtl se ten první.
"Tak trochu…tak jdeme.", řekl ten Alex, balík bankovek hodil do kufru obrovského jeepu a společně nasedli do auta. Zapomněli zavřít kufr. Rozeběhla jsem se a naskočila do něj. Zavřela jsem ho za sebou a přikrčila se, aby mně neviděli. Jen zřídka jsem si uvědomovala, že musím jít do školy a co hůř, že jsem v autě naprosto cizích lidí a pravděpodobně zlodějů. Spoléhala jsem na své instinkty. Necítila jsem, že by se mohlo stát něco špatného.
Asi po hodině jsem zaznamenala, že se auto zastavilo. Oba dva muži vystoupili z auta a já veděla, že jdou otevřít onen kufr, ve kterém jsem se schovávala. Připravila jsem se na to, že možná budu muset použít svou sebeobranu. Otevřeli kufr a ten první pronesl.
"Hele Joshi…přivezli jsme si černou pasažérku.", zasmál se a natahoval se pro mě. Já jsem bleskově vyskočila z auta a ruku jsem mu skroutila za záda.
"Holčička si chce hrát.", řekl Josh a šel ke mně. Já jsem ho ovšem nakopla mezi nohy a on se v bolestném skučení svalil na zem.
"Cos mu to udělala?", zavrčel Alex.
"A helemese…Alík se bojí.", zasmála jsem se.
"Odkud znáš moje jméno?", zadivil se.
"Pokud nechceš, aby to někdo slyšel, nemáš se se svým kamarádíčkem vybavovat tak nahlas.", řekla jsem mu a stále nepouštěla jeho ruku. Všimla jsem si něčeho, co mněl v kapse. K mému úžasu to byla pouta. Volnou rukou jsem je vytáhla a zacvakla mu jedno na ruku…to druhé jsem dala jemu povedenému kamarádovi.
"Odemkni nás.", zavrčel ten jeden.
"Nemám klíče…máš smůlu.", řekla jsem mu.
"Alexi…řekni mi, žes ty klíče vzal s sebou.", utrousil k němu.
"Ne…promiň.", odpověděl mu.
"Já se na to vyseru.", řekl a začal se ke mně znovu přibližovat. Využila jsem jeho soustředěnosti, rozeběhla se proti němu a vytáhla mu z kapsy pistoli.
"Tak…a teď mi dej klíčky od auta.", řekla jsem mu a nastavila ruku. V té druhé jsem na něj namířila bouchačku.
"Jo jasně…jsou v zapalování…jen mi neubližuj.", couvl přede mnou ten Josh. Alex se najednou zřítil k zemi. Omdlel.
"Panebože.", zakoulela jsem očima. "Bylo mi tu s Váma dobře, ale už musím.", zazubila jsem se. Cestou k autu jsem zabouchla kufr a nasedla na místo řidiče. Mám štěstí, že jsem si nedávno zařídila řidičák. Nenamáhala jsem se se zapínáním pásu, otočila jsem klíčkem v zapalování a šlápla na pedál. Rychle jsem projela ulicí a ocitla jsem se na mně teď známém prostředí. Spokojeně jsem se usmívala.
"Tak tohle bylo rychlý.", řekla jsem si pro sebe. V ruce jsem stále svírala pistoli. V tu chvíli mi někdo zezadu zacpal pusu, až jsem se lekla. Nemohla jsem se otočit dozadu, jelikož bych nabourala.
"Pusť mně.", zamumlala jsem do ruky, svírající mou čelist. Jen se absurdně zasmál. Kousla jsem ho do prstu a on bolestí zaskuhral. Pustil mně a začal se sápat dopředu.
"NE!", zakřičela jsem, když se natahoval po otevírání dveří na mé straně a praštila jsem ho pistolí do hlavy. Na chvíli odpadl a já si mohla na okamžik oddychnout. Pak se ale znovu sebral.
"Já jsem schopná tu věc použít.", vyhrožovala jsem mu.
"Tak to zkus.", řekl mi. Namířila jsem bouchačku na něj a on se jen absurdně zasmál.
"Já vím, že to nezvládneš.", řekl mi.
"To si jeno myslíš.", řekla jsem mu. V tu chvíli mně pěstí praštil do obličeje. Cítila jsem pramínek krve stékající mi od nosu dolů.
"To sis posral.", řekla jsem mu a odjistila zbraň. V tom mi přiletěla další rána do břicha. Nemohla jsem jinak. Zmáčkla jsem spoušť a sledovala, jak ho kulka zasáhla do spánku a on v mžiku spadl dozadu. Jeho hruď se přestala nadzvedat a víčka mu klesla. Celé jeho tělo neprokazovalo jedinou známku života. Nervózně jsem zastavila na nejbližším možném místě a vydýchala jsem se. Zabila jsem člověka. Bylo to ale v sebeobraně. Nemohla jsem jinak. Skončila bych mrtvá a miliony by byly v čudu. Ovšem zničila jsem lidský život. Ten je nenahraditelný. 

State secret - něco málo k úvodu

31. července 2010 v 20:59 | Makuška * |  State secret
State secret - něco málo k úvodu

Emily Emma Williams (17)
Emily vždy vynikala v sebeobraně a v logickém myšlení. Když se něco ztratilo, ona to hned vypátrala. Každičkou záhadu mněla hned v malíčku.
Jaký vede život a co se z ní vyklube, se dozvíte, když budete číst dál.
Mathew Andrew Smith (18)
Mathew je Emiliin kamarád z její 'brigády'. Emily ho bere pouze jako blízkého osobního přítele, ovšem pro něj je ona něco mnohem víc. Emily to ovšem netuší a proto si ani neuvědomuje, že mu láme srdce něčím, pro Mathewa naprosto ničícím.
Nicholas Jerry Jonas (17)
Nick je popový zpěvák, hrající se skupinou Jonas Brother. Jednou, když měli koncert ve Velké Británii, se mu ovšem celý život obrátil naruby.

VEDLEJŠÍ POSTAVY:
Joseph Adam Jonas
Kevin Paul Jonas
Danielle Jonas
Frankie Jonas
A další..

Love behind the glass door 0.1

31. července 2010 v 20:58 | Makuška * & Doms_ |  Love behind the glass door

Sydney Mackenzie Sampson
Joseph Adam Jonas


Ahoj Dangere,
po tom, cos nám rozbil plazmovou televizi se Ti ani jinak říkat nedá.. =D Jak se máš ty moje pako? Co škola? Vzali Tě na tu vysokou? Jej.. mamka jde.. musím kounčit.. promiň :*
Tak zas někdy jindy napíšu.. pp 

Klikla jsem na send a čekala jestli mi odepíše, Jason,můj nejlepší kamarád. Teď, když se odstěhoval jsme od sebe několikset kilometrů, ale ani to nás nemůže rozdělit.I s noťasem jsem se přesunula k televizi abych si čekání nějak zkrátila,ovšem na odpověď jsem dlouho nečekala.


Ahoj Sydney,
Zřejmě nejsem tvůj kamarád, či kamarádka.. Asi sis pravděpodobně spletla adresu příjemce xD Ale abych odpověděl na tvé otázky: Mám se dobře, škola .. no ujde, a na vysokou mně nevzali, jelikož mám soukromého učitele. =D Ale budu rád, když napíšeš znovu..
Ahoj .. Danger *

Pečlivě jsem si přečetla odpověď a přála jsem si propadnou se do země.. Spletla jsem si email..
"Co mu mám teď napsat?", proběhlo mi hlavou. Nejlepší by bylo nepsat mu vůbec, ale to by se neslušelo.. dala jsem se do psaní odpovědi.

From:
Sydney@yahoo.com
To:
DangerJ@gmail.com

Ahoj neznámý, moc se omluvám, máš pravdu. Adresu jsem si spletla, ale snad nevezmeš moc vtíravě, když ti odepíšu. Tak například.. Jak se máš? =D.
Hoj..
Sydney

Slova jsem vybírala dost pečlivě,nechtěla jsem aby o mě toho věděl moc, přeci jen nevím kdo je na druhým konci.


Znovu zdravím,
jak se mám, už jsem psal.. připomínám: Mám se dobře. A co ty? 
Danger *


Nad mailem jsem se zasmála.

Ták .. asi přidám ještě jednu ffku ;]

31. července 2010 v 20:54 | Makuška * |  Our crap
avatar
Noo .. s Doms máme dohromady rozepsané tři ffky .. Love behind the glass door, Love In American Idol a ještě jednu, která prozatím nemá název .. Doms zveřejňuje zatím jen Love, ale stejnak je to strašnej prohřeše, že jsem to nezveřejnila i já .. takže du na to ;]

Love is the only one 1.6

31. července 2010 v 20:46 | Makuška * & Doms_ |  Love is the only one


,,Vím,ale uraženýho hrát umím ne?"Zasmál se.,,Hej."Pověsila jsem se mu na krk a nechala se odnést do kuchyně kde mě položil na barovou židličku."Tak.. a teď se budeš koukat, jak vaří mistr.", napřímil se a přesunul k plotně.,,Já ti chci zkusit taky."Smála jsem se na celé kolo když Nick už po několikátí vyhodil omeletu do vzduchu a pokaždý se mu to povedlo.,,Tak na."Podal mi pánvičku.Vyhodil omeletu se mi už povedlo,ale nějak se mi nechtěla vrátit zpět.,,Eh?"Zamrkal nechápavě Nick když mu přistála na hlavě."Ups.. to se moc nepovedlo.", zasmála jsem se.,,Už tě k tomu nepustim."Zamračil se a sundaval si kusy omelety z hlavy."Můžu to nějak odčinit?", usmála jsem se.,,Hmm...sem."Ukázal si na tvář.S radostí jsem ho tam políbila.,,A sem."Ukázal si kousek od rtů.Taky jsem to místo obdarovala polibkem.,,A sem."Konečně se dostal i ke rtům.Hladově jsem se do nich vpila a rukou prohrábla kudrlinky."Odpuštěno.", řekl když jsme se od sebe odtáhli.
,,A co bude k jídlu?"Zaškemrala jsem."No.. protože jsi právě zničila naší omeletu, budu muset udělat něco jinýho.", zasmál se.,,Hmm."Zamyslela jsem se.,,Dám si třeba tohle."Chmítla jsem po jogurtu."Ne.. teď musíš jíst za dva.", protestoval a vzal mi z ruky onen jogurt.,,Tak si vezmu i ten druhej."Zasmála jsem se a vytáhla z lednice i druhou jogobelu.
"Ang!", zavrčel a vzal mi z ruky i ten druhej. Narval je do nejvyšší poličky tak, abych na ně nedosáhla a spokojeně se usmál. "Ty potřebuješ normální večeři.. ne jogurt.", povzdychl si.,,Tak objednej tu pizzu."Dala jsem mu ruce za krk a líbla na rty."Ty prostě nechceš, aych Ti něco uvařil.", založil si ruce na prsou.,,Já tě jenom chci mít celou dobu u sebe."Opravila jsem ho."To můžeš i při vaření.", nasadil uražený obličej.,,Hmm...ale nemůžeme dělat tohle."Vyhoupla jsem se na linku a přitáhla si ho k sobě."Ale ne.. ty a naše dítě máte hlad a já jako otec jsem povinen se o to postarat.", řekl a odtáhl se ode mně.,,Tak až ho potkáš dej mu vědět že mu tady umíráme hlady."Provokuju dál."Kdybych byl holka, řekl bych: to zabolelo.. ale jelikož nejsem, budu se to snažit ignorovat.", řekl a odvrátil ode mně pohled.,,Víš že jsem si dělala srandu,že jo?"Kouknu na něj smutně."Možná.. ale i sranda někdy bolí.", podíval se mi do očí, tím jeho rentgenovým pohledem.
,,Promiň."Sklopila jsem pohled."V pohodě..", povzdechl si a vyndal z lednice mražené kuře.,,T-ty budeš píct kuře?"Koukala jsem střídavě ne něj a na kuře."Jo.. nic jinýho nemáme..", řekl a strčil ho do mikrovlnky aby se rozmrazilo.
,,Fain."Spokojeně jsem se posadila na židli a sledovala ho.Jakmile mikrovlnná trouba cinkla, vyndal kuře a přesunul ho do trouby, kde se pomalu peklo.,,Ještě něco potřebujete?"Zeptal se neutrálně."Pusu a bude to všechno..", našpulila jsem rty.
,,Takhle ale ne."Zamračila jsem se když se jeho rty dotkli mojí tváře."Nicku.. já se Ti fakt omloouvám..", řekla jsem, když se asi minutu k ničemu neměl.,,Vím."Sedl se vedle mě."A proč se ke mně takhle chováš?", povzdychla jsem si bezmocně.,,Nechci zavážet pravýmu tátovi toho dítěte."Pokrčil rameny."Nicku.. nespala jsem s nikdym jinym než s tebou.. to dítě je tvoje a ty to víš.. tak už mi to konečně odpusť..", podívala jsem se mu do očí.,,V pohodě."Nepatrně se usmál.,,Když s tebou se nedá pořádně bavit,hned si všechno bereš k srdci,hnedka se urazíš."Vyletěla jsem jako čert z krabičky."Tak promiň, že jsem tak nesnesitelnej.", založil si ruce na prsou.,,A vidíš?Zase začínáš.Au."Píchlo mě v podbřišku ale pokračovala jsem dál.,,Vždycky mě hned bereš za slovo,to nechápeš žádnou srandu?"Stišila jsem hlas."Uklidni se.. nebo to špatně skončí.", seskočil ze židle a podepřel mně, kdybych se náhodou rozhodla skácet k zemi.,,Jsem v pořádku."Vytrhla jsem se mu."Ne.. nejsi.", objal mně a pevně mně tiskl, abych se uklidnila.,,Proč seš tak příšernej?"I přes moje slova jsem ho objala ještě pevněji."Možná jsem.. ale miluju Tě a to je hlavní..", zašeptal mi do ucha a líbnul mně na tvář.,,V pořádku?"Projel mě rentgenovým pohledem.,,Už jo."Nepatrně jsem se od něj odtáhla."To jsem rád..", řekl a přitáhl si mně k sobě za boky.. zřejmě chtěl žehlit, to, co si u mně pomačkal.. no.. každopádně se mi to líbilo.,,Necheš si odpočinout?"Pousmál se.,,No...možná na chvíli."Uvažovala jsem.,,Ale to bylo tady na naší princeznu."Klekl si přede mě a ucho přiložil k bříšku.
áíčíářáé,,To byl první kop."Zaradoval se Nick.,,Tak tohle nebude holka,kope jako Beckham."Zanaříkala jsem.,,Necháme se překvapit."Zvedl se Nick."A víš, že bych si docela i schrupla?", zívla jsem si.,,A až se vzbudíš,budeš tu mít připravený jídlo."Řekl sebevědomě."Víš to jistě?", zeptala jsem se ho se zdvyženým obočím.,,Si piš."Zakýval hlavou."Tak jak myslíš..", řekla jsem a odpochodovala do ložnice.Přesunula jsem se před zrcadlo,moje bříško už bylo hodně viditelný.Zkoumala jsem se hlavně z boku.Představovala jsem si jaký to bude držet to malý v náručí,až s Nickem budeme úplná rodina.Když jsem na to pomyslela, ucítila jsem slzy štěstí na tváři.Rychle jsem je setřela a přes sebe si přehodila jenom župan.Zalehla jsem do naší manželské postele a ihned se poddala říši snů.

Štěstí v neštěstí 1.3

31. července 2010 v 20:43 | Makuška * |  Štěstí v neštěstí
Přesunul svoje ruce na rozepínání podprsenky a odhodil ji někam do rohu.Svoje rty odtrhl od těch mích a přesunul je na můj hrudník.Zavzdychala jsem, když zoubky něžně skousl jednu z mých bradavek. Jednu ruku nechal na mém pravém prsu a druhou přesunul na zim džínsů.
Jedním rychlým pohybem je ze mně doslova strhl a následně přitiskl své rty zpátky na ty mé. ,,Můžu?"Zašeptal do polibku a pohladil mě po rozkroku.Místo odpovědi jsem kývla.Musela jsem zavzdychat když jsem Nickovi prsty cítila v sobě.Jen se usmál a pomalu vytáhl své prsty z mého mezinoží.Přesunula jsem svoje ruce na Nickův pásek a nemotorně z něj stáhla Džíny.Triko zvládl sám.Strčila jsem jednu ruku do Nickovích boxerek a lehce zapumpovala.Zavzdychal.Stáhla jsem z něj i poslední kousek oblečení a pomalinku jsem na něj nasedávala.S každým rychlejším pohybem jsem táhle zasténala.Cítila jsem, že už budu, ale chtěla jsem počkat na Nicka, proto jsem zrychlila tempo.Nick se přisál k mím rtům.Přejížděl mi po páteři až na zadeček.Přidržel mně za něj a pomohl mi s nadzvedáváním. Moje ruce bloudí po jeho hrudníku.A moje rty poznávají každý kousíček jeho těla.Naše pohyby se postupně zrychlovali a oba dva jsme brzy dosáhli svého vrcholu.Svíjeli jsme se v orgasmu a užívali si ho dokud úplně neodezněl.Pak jsme oba zalehli vedle sebe v těsném obětí a vychutnávali si přítomnost toho druhého.,,Měli by jsme se přesunout do pokoje."Pohladil mě Nick po hrudníku."Máš pravdu.", zašeptal Nick, vzal mně do náručí a odnesl po schodech nahoru.,,Jsme tady princezno."Zasměje se a plácne se mnou do postele.
"Mmm.. tady se mi líbí.", zachumlala jsem se do peřin.,,Unavená?"Usmál se na mě sladce a dal mi malou pusu na nos."Jo.", přitakala jsem.

--o dva týdny později-

,,Ahoj."Usmála jsem se na Nicka.,,Ahoj lásko."Políbil mě na přivítanou.,,Je tu nějak plno."Zasmála jsem se nad počtem lidí v kavárně.Ani poloprázdno by to nevystihlo dokonale. "Alespoň nás nikdo nebude rušit.", usmál se Nick a odvedl mně k jednomu z prázdných stolků. ,,Tak co to bude?"Přiběhla k nám servírka.Nelíbilo se mi jak flirtuje s Nickem.,,Pro mě jenom vodu."Odsekla jsem.,,A pro mě jedno late."Mrkl na ní Nick.Šťouchla jsem do něj loktem. "Copak?", zasmál se Nick. "Moc se k ní vtíráš.", založila jsem si ruce na prsou. ,,Prosimtě."Protočil oči.,,Jak to že jenom vodu?"Pozvedl obočí.,,Poslední dobou mi není dobře."Pokrčila jsem rameny."To přejde, uvidíš, třeba je to jenom střevní chřipka.", usmál se, ale v jeho očích jsem poznala obavy.,,Tady to máte."Přicupitala k nám zase ta samá servírka.Neušel mi Nickův pohled do jejího výstřihu."Děkujeme.. mohla byste už odejít?", obořila jsem se na ní. ,,Prosimtě uklidni se,jen dělá svojí práci."Začal mi vyčítat Nick.
"Za to u tebe by se našla až moc přehnaná náklonnost.", opáčila jsem mu.,,Přeháníš to."Protočil oči."Já? Viděl jsi mně někdy, že bych se otočila na jakýho koli jinýho kluka než jsi ty?", vyčetla jsem mu.
,,A zakazuje ti to někdo?"Odfrkl si a usmál se na servírku co nás se zájmem sledovala. "Neřekla jsem Vám, že máte odejít?", zakřičela jsem na tu ženskou.,,Nedělej tu scény."Obořil se na mě zase. "Víš co? Když jsem tak nesnesitelná, tak se mnou ani nemusíš být. J-já odcházím a-a rozcházím se s tebou."Praštila jsem rukou do stolu a odešla z kavárny.Nick neudělal nic.Ani nehnul brvou.Rozeběhla jsem se k nejbližšímu taxíku a řekla ať mně odveze do parku, do kterého jsme s Nickem vždycky rádi chodili.,,Díky."Podala jsem mu peníze a běžela na 'naší' lavičku.Přitáhla jsem si kolena k hrudi a pažemi je objala. Pohupovala jsem se dopředu a dozadu. Nevím co se to se mnou poslední dny děje.Zase mě přepadl ten hroznej pocit,pocit že tu jsem zbytečně,že mě nikdo nemá rád. Hlavou mi běhalo hodně myšlenek. Jaktože poslední dobou chytám takové záchvaty hněvu.. vždyť Nick je kluk.. je to jeho přirozenost, že se kouká každý holce do oblasti hrudníku. Možná bych se mu měla omluvit.Rychle jsem si chytla další taxík a nadiktovala mu místo.Peníze jsem mu dala předem abych se nemusela zdržovat.Řidič ještě nestihl zastavit a já už byla jednou nohou na chodníku.Rychle jsem chytla za kliku a chtěla jsem otevřít.Něco mě ale zarazilo.Nick tam seděl a tou servírkou a smáli se. To jsem se opravdu naštvala. Vystoupila jsem hrdě z taxíku, vešla do kavárny přímo k jejich stolku a rozkřičela se na něj: "TY DEBILE, JÁ SE TI PŘIŠLA OMLUVIT A TY SE TU VYBAVUJEŠ S NĚJAKOU COUROU?!", a vlepila jsem mu takovou facku, jakou ještě nikdy nezažil.Nasupeně jsem odešla.Sice v kavárně nebylo tolik lidí ale i tak jsem se cítila dost trapně.Domu jsem se raději prošla,chtěla jsem si vyčistit myšlenky. Jakmile jsem byla doma, praštila jsem sebou o pohovku.,,Co se stalo zlato?"Přisedla si ke mě máma.,,Nic."Zavrčela jsem."Jestli se o tom nechceš bavit.. tak já jdu udělat večeři.", poplácala mně mamka po rameni a odešla do kuchyně. ,,Mami?"Přišla jsem po chvíli do kuchyně.,,Ano?"Pousmála se.,,T-to Nick,o-on."Rozvzlykala jsem se."Copak?", obejmula mně kolem ramen.,,Pokazila jsem to."Povzdychla jsem si."Nikdy to není tak strašný, aby se to nedalo napravit.", usmála se mamka.,,Ale on ví že mi tím ubližuje ale stejně to dělá."Unikla mi další slza."Co udělal?", zeptala se mamka a v očích jí zářily ty ochranitelské mateřské pudy.,,Flirtoval s ní."Odpověděla jsem jí.,,S kym?"Koukla na mě soucitně.,,Se servírkou."Zašklebila jsem se."Ale pak si uvědomil chybu, ne?", zkoušela mně mamka uklidnit.,,Ne.odešla jsem a když jsem se vrátila že se mu omluvit seděl tam s ní a smáli se."Sesypala jsem se na židli vedle mě."Třeba to mělo daleko jiný důvod.", pohladila mně mamka po vlasech.,,Takže to nebyl její výstřih ale jiná partie jejího těla?"Ušklíbla jsem se."Ten neřád!", zakřičela mamka najednou. ,,Půjdu si lehnout,není mi dobře."Co nejrychleji jsem se vypařila z kuchyně.Nechci aby mě máma viděla zvracet.
-----------------------------------------------------
Uběhly dva dny a moje nevolnost nepřestává. Přišlo mi asi milion SMS od Nicka, že se omlouvá, že neví co to do něj vjelo, že to bylo všechno jinak a takové ty věci.Ani na jednu jsem mu ale neodepsala.Chci aby se mi omluvil osobně a aby věděl jak jsem trpěla bez něj. "Mami, nebyl tu někdo?", ptala jsem se každou chvíli. ,,Ne."Pokaždé stejná odpověď se stejným výrazem tváře,lítostivým.Až jednou jsem slyšela zařinčet zvonek. Rychle jsem seběhla všechny schody as nadějí otevřela domovní dveře. ,,Aly?"Stál tam.Se sklopeným pohledem k jeho teniskám a se skleněnýma očima."Co ty tu děláš?", snažila jsem se zachovat chladnou tvář.,,Přišel jsem za tebou."Zašeptal a odlepil pohled od svých tenisek."Co když o to nestojím?", napřímila jsem se. ,,Myslím že stojíš."Pousmál se."Tak to jsi zřejmě na špatné adrese, zkus to u sousedů. Je tam jedna tvoje oddaná fanynka, která o tvojí přízeň bude určitě stát.", uchechtla jsem se. ,,Odpusť mi."Na tohle jsi čekala?Pousměje se."Přesně na to.", povzdychla jsem si. "Ale to se nedá jen tak odpustit.", dodala jsem. ,,Udělám pro to cokoliv."Dodal rozhodně.

My love from school 1.4

31. července 2010 v 20:39 | Makuška * |  My love from school
My love from school 1.4
Postupně jsme se zbavovali všeho oblečení, přičemž jsme od sebe neodtrhávali rty. Rozepnula jsem všechny knoflíčky jeho košile jeden po druhém a ta z něho samovolně sklouzla. Naskytl se mi nádherný pohled na jeho pevnou, vypracovanou hruď. Zatajila jsem dech. Moje triko už bylo dávno dole a on se připravoval skolit pásek u mých kalhot. Jak jsem si myslela, džíny byly dole za pouhou vteřinu. Teď jsem před ní byla jen ve spodním prádle a on mněl stále ještě kalhoty, což se mi moc nelíbilo. Jedním pohybem jsem rozepla knoflík a následně zip u jeho džínsů a stáhla je dolů.
Nechápala jsem, že jsme ještě z té mé maličké postele oba dva nespadli, ale to jsem nechala osudu.
Jako další na řadu přišla moje podprsenka, která se následně pozdravila s podlahou. Kalhotky šly s radostí za ní a já jsem skončila nahá. Začervenala jsem se, když jsem zaregistrovala Nickův pohled, rentgenující mou postavu.
"Jsi nádherná..", usmál se a pohladil mně hřbetem ruky po tváři.
"Děkuju..", pípla jsem a abych odevdla pozornost, začala jsem se potýkat s Nickovými úplými trenkami. Jeho kamarád už byl pěkně v pozoru, a proto to nešlo zrovna nejlíp.
Po dlouhém a neúporném úsilí se mi jeho spodní prádlo konečně podařilo sundat a skopla jsem ho dolů z postele.
Znovu mně povalil pod sebe a políbil.. Jen stěží jsem si uvědomovala, že za chvíli oba dva prožijeme něco, co jsme si v životě ani nedokázali představit. Nick se najednou otočil, chňapl po kalhotech a já si už myslela, že si to rozmyslel a odejde. Píchlo mně u srdce. Ale potom vytáhl z kapsy malý pytlíček a já se usmála.
"Tys to plánoval..", zasmála jsem se.
"Tak trochu jsem doufal..", pokrčil rameny a znovu se otočil ke mně. Opatrně roztrhl pytlíček a vyndal z ní kondom. (Pozn. Autorky:
U tohohle jsem se musela smát xD)
"Mohla bych?", zeptala jsem se a natáhla ruku.
"No.. já-já nevím..", zakoktal se.
"Ale ukaž..", zasmála jsem se a vzala si od něho tu věc. Obkročmo jsem si na něj sedla a uchopila do ruky malého Nicka. Můj milovaný vzrušeně zavzdychal. Jeho malý už byl dávno v pozoru - jak už jsem zmiňovala - takže to šlo snáz.
Pomaličku, polehoučku jsem natahovala ten malý pytlíček na Nickův "nástroj". Všímala jsem si, jak to Nickovi způsobuje slast a to jsme se ještě nedostali k tomu hlavnímu. Jakmile jsem stáhla tu věc až ke kořenu Nickova penisu, jsem se nad něj naklonila a lehce ho políbila na rty.
"Můžeme už začít?", zakňoural do polibku. Jen jsem se usmála a sama zavedla jeho malého kámoše na správné místo. Vykřikla jsem, jelikož jsem ucítila tupou bolest v podbříšku.
"Ne-neudělal jsem Ti něco?", zakoktal se Nick vyděšeně.
"Ne.. pokračujem.", vydechla jsem a začala přirážet proti jeho pánvi. Ticho v pokoji prolínalo jen naše pravidelné vzdychání a bušení jeho a mého srdce. Přirážení se stupňovalo stále do větší rychlosti a oba dva jsme se blížili k pomyslnému vrcholu. Najednou mně prudce přetočil pod sebe a zuřivě políbil. Skoro jsem se lekla, ale co nejvíc jsem se k němu natiskla. Bylo to znamení, že už to nevydrží. Já jsem na tom byla podobně.
Po chviličce se ke mně dostala ona milostná křeč a já se prohla v luk, čímž se naše spojení ještě víc prohloubilo. Nickova tekutina se vyvalila na povrch a lepila se nám na nahá těla.
Když jsme se uvolnili a ten krásný pocit z části vymizel, znovu jsem ho políbila a potom zašeptala:
"Děkuju.. za nejkrásnější zážitek mého života.."
"To já děkuju.. že jsem tohle mohl prožít zrovna s tebou.", odpověděl mi a znovu se svými rty přisál k těm mým.
Milovala jsem ho.. a věděla jsem, že tohohle nikdy nebudu litovat. Doufám, že on na tom byl stejně.
Nick se svalil vedle mě a naznačil mi, že si mám na něj lehnout. Udělala jsem tak - s radostí - a nakonec jsme takhle usli v pevném obětí. 

Nějak to tu zaostává, že ? :D

31. července 2010 v 20:36 | Makuška * |  Our crap
avatar
Možná to bude tim, že sem zapoměla přidávat články :D zase to zachraňuje Demii a to tady neni :D:D:D No jo .. už du napravovat ;] Jdu Vám sem hodit novou ffku :) Jmenuje se Státní tajemství .. já vím, já vím, divnej název =Đ ale tak .. všechno se dozvíte :) a jináč .. přidám mlfs a taký ty blbiny :D:D

Ciao všichni :)

30. července 2010 v 18:30 | Makuška * |  Our crap
avatar
Tu je strašná nuda .. Doms má někoho na návštěvě, Vendush, Bíí a MsSLuSsJ jsou na táboře, Demii je někde v Chorvatsku a Lucia z remember-goodbye je někde .. nevím, jestli by si se mnou po včerejšku ještě chtěla psát teda no .. chjo .. jestli se někdo nudí tak jako já, tak může napsat na fcb : Makuška Rathbone Džounas nebo na ICQ: 579 209 200 :)

Jaké vlasy by Nickovi slušeli nejvíc?

28. července 2010 v 13:12 | Demii |  Jonas Bros. ► Other photos
http://oceanup.com/sites/default/files/imagecache/main_pic/images/nick-jonas-hair.PNG
nejvíc mám ráda jeho kudrlinky,ale ty první nejsou k zahození:)

Tramtadádádadada...

28. července 2010 v 9:10 | Makuška * |  Our crap
avatar
Ahojá :) Děkuji za pěkný komentář od MartíkJ k Hope Dies Last a pak Toryně, že mám hezkej blog =Đ Což si já osobně nemyslím, ale to je fuk =Đ Tákže, tákže .. abych se dostala k tomu hlavnímu, proč tenhle článek píšu ..
NENI NĚKDO Z VÁS Tereza Tewii Pleskotová ? :D:D

Btw: Ono si mně to přidalo do přátel a já nevim kdo to je :D a jediný co mně napadlo je, že je to možná někdo z vás, co si mně našel tady na blogu =Đ takže pokud je někdo z Vás Tereza Pleskotová, tak pištěě =Đ

haha:D

27. července 2010 v 20:41 | Demii |  Jonas Bros. ► Other photos
no jo,Joe je prostě Joe:D

Joe Jonas: "Naše přátelství s Demi je silné."

27. července 2010 v 19:18 | Makuška * |  Jonas Bros. ► News
avatar
Joe Jonas odpovídal při cestě na jídlo na interview Ryana Seacresta na Kiss FM. Ryan se ho zeptal na nynější vztah s jeho bývalou přítelkyní Demi Lovato,se kterou bude trávit další tři měsíce.

"Demi je mou kamarádkou už hodně dlouho. Myslím,že naše přátelství je tak silné,že překonáme společně hodně věcí a myslím,že naše společné tour bude velká legrace.",říká Joe.

Pár se rozešel v květnu, tři měsíce poté,co zveřejnili svůj vztah.

"A život po rozchodu pro nás dva není tak trapný. Je to naprosto v pohodě.",přesvědčuje nás Joe,který přidává,že se ti dva scházejí v Hollywoodě a snaží si spolu vyjít a být spolu ještě před jejich společným tour.

ZDROJ: 

Naprosto, naprosto, naprosto úžasná ff!! =Đ

27. července 2010 v 17:04 | Makuška * |  Our crap
avatar
Ale opravdu ! Pod patnáct nikdo, aneb pravdivé lži Nicka Jonase .. je to na blogu Wéjy . Její blog je sám o sobě úžasný a určitě je tam daleko víc krásných ffek :D asi tam začnu chodit ještě častějc, než normálně =Đ Sice jsem o 2 a půl roku mladší, než stojí v názvu, ale myslím si, že na to jsem zkažená už dost, abych si to mohla přečíst =Đ

Hope dies last

27. července 2010 v 16:39 | Makuška * |  One stories
Hope dies last
Těžko nešlápneš na ostrý kámen, když nemáš pevné boty, s kterými ho přejdeš takřka bez povšimnutí. Těmito botami byl pro mě můj nejlepší přítel Nicholas Jonas. Do té doby, než se naše cesty rozešly a my jsme oba dva zůstali na opačném konci světa. Ne opačném, ale byli jsme od sebe několik kilometrů, minimálně šestnáct hodin letadlem s asi třemi přestupy a sladcí Jonas Brothers pro mě byli pouze krásným snem.
A v jakém, že to zapadákově teď bydlím? Cha, v té maličké České republice. Největší obchodní centrum má jenom pět pater a něco málo přes osm set obchodů. To je oproti Americe obrovský podprůměr.
Ale už jsem si zvykla. Jezdí tu míň aut, takže jetu větší klid. Tolik věcí zas nepotřebuju, abych musela chodit do těch gigantických nákupních středisek a obejít všechny obchody na světě. Školní podmínky jsou tu dostačující a dokonce tu už mám i kamarády. Dobře, tak nemám no. Nikdo se tu o mně nezajímá, možná leda proto že znám Jonas Brothers a to je samý :
"Dáš mi jejich číslo?" "Jakou mají adresu?" "Je Nick opravdu kluk?" "Spala jsi s nima?" atak dále atak dále.
-----
Grr, zase na cestě do toho ústavu. Jsem tu už rok bez nich. Ani jednou mi nenapsali a to mi to slíbili. Jen počkejte, až se dostanu zpátky do LA. To bude peklo.
"Ahoj Lin.", pozdravila mně jedna z největších barbín v naší škole. Jo na to jsem zapoměla. Jmenuji se Angelina Sydney a je mi 17 let.
"Odprejskni, nic ze života Jonas Brother Ti neřeknu!", zařvala jsem na ní a zrychlila tempo svého kroku. Proč jsem se sakra takhle blbě prokecla? Kdybych tehdy neřekla, že je znám, neměla bych teď takový otravy pořád za zadkem.
"A jak víš, že se chci zeptat na ně?", doběhla mně a založila si ruce v bok.
"Prosimtě. Ty a tvoje přemalovaná huba bys se mně nikdy neptala na nic jinýho. Takže si dej voraz a laskavě na mně neotvírej ty svoje křivý zuby!", řekla jsem a odkráčela pryč. Jakmile jsem vešla do třídy, sedla jsem si do své lavice a připravila se na další nudný den. Dnes dostáváme vysvědčení, takže konečně poslední den školy a já vypadnu zpátky do Ameriky. To se budou divit, až tam přijdu a nakopu jim zadky, že se o mně vůbec nezajímali.
Hned po tom, ci mi dali vysvědčení jsem si zbalila věci a těsně před tím, než jsem za sebou zavřela dveře učebny jsem si vylila vztek.
"Hmm .. odjíždím do Ameriky, hádejte za kým. Za Jonas Brother, správně. A víte co? Kašlu na Vás. Jestli si myslíte, že jim doporučím tuhle zemi, aby sem přijeli a vy ste je mohly v klidu vošahávat, tak to se mýlíte. Řeknu jim, že jsou tady samý pipky a, že sem vůbec nemaj chodit. Jo a Moniko..", oslovila sem tu holku, co mně ráno otravovala, "Zajdi si na vybělení zubů.", sladce jsem se usmála a odešla jsem. To maj za to, nány.
Sama pro sebe jsem se cestou zpátky usmívala, protože jsem věděla, že se konečně přestěhuju a bude po všem tom nadávání a otravování. A vyříkám si to s JB, hlavně s Nickem. To si říká nejlepší kamarád a ani mi nezavolá? Cha, tak to má po prdeli chlapec.
Někdy o půlnoci jsem nasedla na letadlo a odletěla směr Londýn, odkud jsem měla přestoupit na letadlo do LA.
Šestnáct nekonečnejch hodin sezení a čekání na sestup letadla na pevninu.
Byla jsem na Nicholase opravdu naštvaná. Ježíš, teď si připadám jak jeho matka.. Nechápu co si o sobě myslí. No jak jsem řekla, já ho pěkně napravím.
-------
"Jo tak tady bydleli.", pokývala jsem hlavou, když jsem konečně našla dům, kde žili předtím, než jsem odletěla do Česka. Podívala jsem se na zámek a hele Jonasovi. Sama pro sebe jsem se usmála a zazvonila.
"Dup dup dup .. " "DU OTEVŘÍT!"
Ani za mák se nezměnil. Pořád je tak neohrabaný a uřvaný.
"Ehm .. kdo seš?", poškrábal se ve vlasech a sjel celou mou postavu od zhora až dolů.
"Já Ti dám kdo já jsem!", řekla jsem a vrazila mu pořádnej pohlavek.
"Aú .. ehm .. Lin?", zkusil.
"No jasně, že sem to já. Ty debile. Ani jednou ses neozval. Co si o tom mam sakra myslet?", zařvala jsem na něj.
"Já Ti psal, to tys neodepisovala.", obhajoval se.
"Prosimtě můžeš mi říct, na kteoru adresu si psal?", založila jsem si ruce v bok.
"Ehm .. sarah.smith@volny.cz.", odpověděl mi. Plácla jsem se do čela.
"Připadá Ti to jako můj e-mail? Jmenuju se snad Sarah Smithová? Tak jestli to nevíš, já jsem Angelina Sydney!", zakřičela jsem a obrátila se na odchod.
"Mně to přišlo divný .. hele počkej .. Lin .. já to fakt nevěděl .. Joe mi to musel vyměnit, protože já si tu tvojí opravdu zapsal!", doběhl mně.
"Hlupáčku ..", řekla jsem a otočila jsem se. "Myslíš, že bych odešla? Ty
to nebudeš mít teď jednoduchý .. na to vsaď tepny.", pousmála jsem se, chvíli jsem tam stála a potom mu skočila po krku.
"Chyběls mi.", zakňourala jsem.
"Vždyť ty mně taky. Ani nevíš jak moc.", zašeptal mi do ucha a hladil mně po vlasech.
"Jo, to je pravda.", slyšela jsem Joeův smích. "Myslím, že veškerý činnosti projevoval jenom sílou vůle.", dodal. "Jsem rád, že ses vrátil, brácho.", poplácal ho po zádech a zase odešel.
"Slyšela jsem dobře?", povytáhl obočí.
"Jo. Bez tebe to prostě není ono. Doufám, že už tu zůstaneš, protože kdyby ne, zamknu u nás doma a už Tě nikdy nepustím.", zazubil se a přitiskl si mně k sobě ještě víc.
"No myslím, že nemám na vybranou. Moji rodiče sem přiletěli týden přede mnou a spáteční letenku nikdo nekoupil.", usmála jsem se.
"Ani nevíš, jak rád to slyším.", řekl a dal mi letmou pusu na tvář.
"Ooo .. mám Tě ráda Nicku.", roztáhla jsem úsměv od ucha k uchu a přitulila se k němu. Konečně mám zpátky svého nejlepšího kamaráda.
"I já tebe Ang.", odpověděl a položil si hlavu na mé rameno. Bylo mi s ním vždycky hezky. On jediný mně dokázal utěšit, on jediný mně dokázal plně vyslechnout, on jediný na mně nikdy nekřičel a vždy se mi snažil pomoct.
"A mimochodem! Všiml sis, že jsem vyrostla?", vyplázla jsem na něj jazyk, protože teď už jsem byla skoro stejně velká, jako on.
"No jo .. jak do výšky, tak do krásy.", pokýval uznale hlavou. "Úplně ses vzhledově změnila. Jsi tisíckrát hezčí, než, když jsem Tě viděl naposledy.", usmál se.
"Hmm .. i ty bys stál za hřích.", zasmála jsem se.
"Ale prosimtě. Nepraštila ses do hlavy?", uchechtl se.
"Možná trošku.", zasmála jsem se a konečně vkročila do domu. Nick mně následoval a poté zavřel dveře.
"HEJ VŠICHNI! KOUKEJTE, KDO PŘIŠEL!", zavolal Nick do domu. Na to se všichni seběhli a koukali na mně, jak na imbecila. "Ang se vrátila.", řekl a usmál se na mně.
"Ang? Panejo, změnila ses.", řekl Kevin. "Vypadáš tak nějak jinak. Hezčí.", dodal a sjel celou mou postavu od hlavy až k patě. Na to mu přilétl pohlavek od Dani, která se mračila. "Ale miláčku, na tebe samozřejmě nikdo nemá.", usmál se na ní a potom začala dlouhá cicmačka.
"Hele lidi, já mam rande, tak čus.", ozval se Joe a odešel. Po něm šli pryč Kevin s Danielle, že už by měli jít domů. Pan Jonas šel zařídit nějaké nahrávání a Denise šla s Frankiem k doktorovi. A tak jsme skončili u nich doma sami v jeho pokoji.
"Tak co budeme dělat?", usmála jsem se na něj.
"Nevím. Co kdybys mi vyprávěla, jaké to bylo v Evropě?", zeptal se.
"Klidně. Ale moc zajímavý to není.", pokrčila jsem rameny. "Když jsem tam přijela, nejdřív se mi všichni smáli, kvůli mýmu americkýmu přízvuku. Potom jsem se prokecla, že znám Jonas Brothers, takže mně začali všichni otravovat ještě víc. Ptali se na všemožný věci. Dokonce, jestli nejsi holka.", řekla jsem a vyprskla smíchy.
"Doufám, že nepočítaj s tim, že jim tam zajedeme zahrát.", zasmál se se mnou.
"Neboj, řekla jsem jim, že JB tu zemi rozhodně nedoporučim.", zazubila jsem se. "A co ty? Jak ses měl?", zeptala jsem se.
"Strašně.", přiznal. "Jak jsem řekl. Bez tebe to prostě není ono. Je to, jakoby mi chyběla půlka srdce. Jako bych žil jenom napůl.", povzdychnul si.
"Vždyť já to tak taky vnímala.", usmála jsem se.
"Myslím si, že ne. Něco se změnilo Ang. Už dávno. Řekl bych, že se to stalo před dvěma lety, když jsi mi dala první kamarádskou pusu.", zadíval se mi do očí.
"Jak to myslíš?", nechápala jsem.
"Takhle.", zašeptal. Jeho ruce se přesunuly na mé boky a přitáhly si mně k němu. A potom se naše rty setkaly. Jelikož jsem měla údivem otevřenou pusu, bylo snadné se ke mně probojovat. Jeho jazyk si pohrával s tím mým a snažil se ho přimět k životu. Jenže já jsem měla jenom omámeně zavření oči a užívala jsem si jeho polibky a doteky. Po dnešku už k němu nebudu cítit jen kamarádství.
Odtrhl se ode mě a zklamaně se mi podíval do očí.
"Věděl jsem, že to tak nebudeš cítit. Promiň. Zůstaneme alespoň přá-", nestihl to doříct, protože jsem ho povalila na postel za námi tak, že jsem byla nad ním a vášnivě jsem ho políbila.
"Miluju Tě.", zamumlala jsem a znovu se k němu přisála.
"To-to myslíš vá-vážně?", vykoktal překvapeně.
"Jo.", usmála jsem se.
"Angie.", zašeptal a otřel svůj nos o ten můj. Cítila jsem jeho dech na svém obličeji. Omamovalo mně to. "Ani nevíš, jak rád to slyším.", usmál se.
"Mám Ti to zopakovat?", zeptala jsem se.
"Nemusíš. Já jen…taky Tě miluju.", políbil mně.

THE END

Jonas LA tracklist

26. července 2010 v 20:40 | Demii |  Jonas Bros. ► News
01. Feelin' Alive    
02. L.A Baby    
05. Hey You   
07. Fall
08. Summer Rain   
09. Drive    
10. Invisible   
11. Make It Right   

Slib jsem splnila =)

26. července 2010 v 18:16 | Makuška * |  Our crap
avatar
Jop .. Maki .. máš tu 3 ffky =Đ přidala bych i Every one needs to be loved, ale nemám předepsaný další díl a momentálně píšu s Doms jednu ffku, takže bych nestíhala :) Jinak jen pro informaci připravuju novou vícedílovou ff s Nickem, jmenuje se Girl of diary in my dream i přes to, že ff nevypráví Nick =Đ ták jo .. doufám, že se těšíš :)

Love is the only one 1.5

26. července 2010 v 18:13 | Makuška * & Doms_ |  Love is the only oneMy love from school 1.3

26. července 2010 v 18:08 | Makuška * |  My love from school
My love from school 1.3
"Lásko? Co děláš dneska odpoledne?", otočil si mně k sobě a přidržel za boky.
"No.. nic v plánu nemám.. mamka navíc není doma a tak se asi budu nudit..", povzdychla jsem si.
"Tvoje mamka není doma?", vykulil oči.
"No.. má nějakou služební cestu..", vysvětlila jsem.
"Aha.. a nechtěla bys třeba jít k Vám? Sehnal bych nějaký filmy a mohli bychom se koukat..", usmál se a políbil mně. Zabořila jsem své ruce do jeho kudrlinek a zamumlala:
"No to by šlo..", a usmála jsem se.
"Ok.. hodím Tě domů a skočím k nám pro nějaký DVDčka..", oplatil mi úsměv, vzal do jedné ruky naše tašky a tou druhou si mně přidržoval za pas.
Jakmile jsme byli před naším - vlasně i jeho, jelikož jsme bydleli naproti sobě - domem, NIck se se mnou rozloučil polibkem a odběhl k sobě. Rychle jsem poklidila dům, abych si neudělala ostudu. Nickovi ty DVDčka trvaly nějak dlouho na můj vkus. Sice se vrátil jenom se dvěma cédéčkama v ruce, ale byl tam asi třičtvrtě hodiny.
"Co Ti tak trvalo?", zasmála jsem se.
"Nemohl jsem se rozhodnout..", pokrčil rameny.
"Tak ukaž co jsi přinesl..", usmála jsem se a vzala mu z ruky jedno DVD.
"Kruh?", vykulila jsem oči.
"A kruh 2.", usmál se.
"Já se budu bát..", založila jsem si ruce na prsou.
"A od čeho jsem tu já?", zasmál se a přitáhl si mně k sobě.
"A co v noci?", protestovala jsem dál.
"Řekl jsem rodičům, že tu přespím.. teda pokud by to nevadilo..", políbil mně.
"No.. mně rozhodně ne..", zamumlala jsem do polibku. Vždy mně uměl přemluvit.
"Tak jo.. asi Ti půjdu připravit pokoj pro hosty..", usmála jsem se.
"Pro hosty?", zhrozil se.
"No.. to chceš snad spát na zemi?", nadzvedla jsem obočí.
"Já bych chtěl s tebou..", zakňoural.
"Moje postel není tak velká, jako ta tvoje..", prohrábla jsem mu kudrlinky.
"Tak se zmáčknem..", škemral dál.
"Víš co? Jestli spadneš z postele, varovala jsem Tě.. ok?", zasmála jsem se.
"To nehrozí..", usmál se a políbil mně.

"ÁÁáá..", zakřičela jsem, když Samara vylezla z televize ve filmu.
"Neboj.. jsem tu s tebou.", pevně mně objal.
"Vypni to.. prosím.. budu mít noční můry..", hodila jsem po něm vyčítavý výraz.
"Ale notaak.. Vždyť je to jenom film..", řekl, ale vypnul televizi.
"Film, kterej vypadá děsivě skutečně..", opravila jsem ho.
"Dobře.. ale stále je to film..", zasmál se.
Byli jsme u mě v pokoji a koukali jsme se na mé televizi, což ještě víc přidávalo na faktu, že noční můry zcela jistě mít budu.
"Děkuju..", přitulila jsem se k němu.
"Pro tebe cokoli.", usmál se a políbil mně. Chvíli jsme se tam mazlili s ústy přilepenými k sobě, dokud mně Nick nepovalil pod sebe a nezačal mi stahovat tričko.
"N-nicku co to..?", odtrhla jsem se od něj nechápavě.
"Šššht.. myslel jsem, že by náš vztah mohl pokročit trochu dál..", usmál se a pokračoval ve své činnosti. Mně to rozhodně nevadilo.. ani ve snu si nedokázal představit jak mně přitahoval .. fyzicky i duševně. Ale co jeho víra? Co jeho prsten? Rodiče, bratři, přátelé .. bulvár?
"Nicku.. prsten..", upozornila jsem ho.
"K čertu s ním..", zanadával a stáhl si ho z prstu. Dal ho na můj noční stolek a znovu se věnoval mně.
"Víš to jistě?", zeptala jsem se ho naposledy.
"Ano.. naprosto..", ujistil mně. 

Článek pro Maki & Eve

26. července 2010 v 14:57 | Makuška * |  Our crap
avatar
Ahoja holký =Đ .. já Vás miluju =Đ vážně, jakože vážně .. i když ten komentář předtím Maki, mně moc nepotěšil *PARDON* =Đ ták jop .. říkaly, jste, že máte rády naše ffky .. tak jsem se rozhodla, že když už je čtete alespoň vy, tak Vám je tu zveřejním .. akorát nevím, jakou byste si přály =Đ tak piště piště a já budu zveřejňovat *YES* :)

Makuše je zpět =Đ

26. července 2010 v 8:01 | Makuška * |  Our crap
avatar
Takže .. vidím, že máte Demii a Vendush radši, než mně :D šak ony sou super, já vám to neberu :D ale pořád berte v úvahu, že já jsem zakladatelka itsaboutjona jop ? :D jen jako to no :D:D 
A četla jsem si ty komentáře Maki :D Máš pravdu, nepřidávám ff :D ale proč ? :D protože jsme se s Demii shodly, že dokud nebude u každé alespoň 5 komentářů, tak nebude další díl .. víte co ? :D

TI CO RÁDI ČTOU MOJE NEBO DEMIINY FFKY, TAK SE ZAPIŠTE POD TENTO ČLÁNEK :)

Joe a Demi se sobě vyhýbají

25. července 2010 v 20:39 | Demii |  Other celebrities
Joe Jonas se jen tak tak vyhnul své bývalé přítelkyni Demi Lovato na červeném koberci při akci Do Something Awards 2010 minulou noc, popisuje novinový magazín Daily Mail. Ex-páreček ví,že by si měli být blízcí na těch pár měsíců,kdy budou spolu na světovém tour, ale po jejich rozchodu by to nebyl nejlepší nápad.

Joe dorazil na červený koberec ve chvíli,kdy jeho půvabná bývalá přítelkyně Demi Lovato už z něj odcházela. Během show, oba odděleně sledovali udílení cen. Aspoň,že Joe přišel za Demi a pochválil jí,jak moc jí to ten večer slušelo.JB vyhráli Do Something Awards

23. července 2010 v 15:44 | Demii |  Jonas Bros. ► News
jb
Jonas Brothers vyhráli 'Do Something Awards',cenu převzal jen Joe,protože Nick je v Londýně a každý den hraje v divadle a Kevin je asi někde s Dann:)
so,just congratulations!

Demi avatars

23. července 2010 v 0:00 | Demii |  Demi Lovato ► Other photos
nejvíc se mi líbí ty tři poslední:)

fotky rpo magazín OK

22. července 2010 v 11:00 | Demii |  Selena Gomez ► Photoshoots

free image hostfree image host
na tý druhý má dokonalý vlasy^^


Jonas brothers - Hey you

21. července 2010 v 20:39 | Demii |  Our crap

tenhle song se mi líbí:)

Tak..ahoj:)

21. července 2010 v 20:37 | Demii |  Our crap
tak se s váma loučím i já:)
v pátek ve tři ráno vyjíždím s kámoškou na dovču do Chorvatska.
vrátím se za deset dní,jsou tu přednastavený články,tak až se vrátím,sou tu nějaký komentáře!!
Já vím že vám budu chybět:D:D:D
zejtra se na komp už nedostanu,protože jedu ještě na kontrolu k doktorovi,kvůli tomu kolenu a 31 se vrací Vendyy:P
no,tak se tu mějte no:D:D byyyeee <3

Nick 2009 fotky pro Who I Am

21. července 2010 v 20:05 | Demii |  Jonas Bros. ► Photoshoots
008.jpg009.jpg012.jpg014.jpg010.jpg013.jpg011.jpg
mám tenhle shoot ráda,hlavně tu fotku s těma brýlema:)