Užij si smrt 0.3

29. května 2010 v 9:43 | Makuška * |  Užij si smrt
Ráno jsem se probudila s hodně dobrou náladou...i když nevím co je veselého na tom, že umíráte. Světelnou rychlostí jsem se oblíkla a seběhla do jídelny na snídani. Jak můžete čekat od 5ti hvězdičkového hotelu nebylo to levný a také jak můžete čekat od drahých restaurací bylo to nechutný. Po zkažené snídani mi přesto neubylo na doobré náladě a co Vám nepomůže kještě lepší víc, než vyrazot si za zářícího sluníčka do parku? Tak jsem teda vzala nohy na ramena a pelášila z toho předraženého hotelu. V parku jsem si našla jednu lavičku na kterou nebylo vidět, jelikož byla schovaná za mohutným stromem. Opřela jsem se o opěradlo a sledovala okolí. Když najednou se předemnou prohnnal Joe a za ním se hnal někdi jemu velice podobný, také kudrnatý a řval:
"Joe, ty pako...to sis myslel, že když dáš moje tenisky před Elvisovu boudu, že tam bude jen tak ležet a bude dělat jakoby nic? Ty tenisk byly moje nejoblíbenější. Koupíš mi nový."
"Ale Keve, jak jsem měl vědět, že to udělá. Když je tak neposlušnej, proč ho nedá Nick na výcvik? Aspoň by se naučil nekrást mamce jídlo rovnou z hrnce!", háji, se Joe.
"Tak to Nickovi připoměň, ale stejnak mi koupíš nový.", to ho už ten Kevin dohnal a vypadalo to, že se schyluje k pořádné rvačce. Ihned jsem se zvedla a postavila se mezi ně.
"Ať jsem to pochopila jakkoli, může za to Nick.", vyhrkla jsem první obahajobu Joa, která mě napadla.
"Jo, může za to Nick!", přidal se Joe.
"To né, přehlasovali jste mě...bzdávám to.", sklopil hlavu ten Kevin a pomalu se šoural pryč z parku.
"Se mi zdál víc inteligentnější, když za tebou běžel.", zakroutila jsem hlavou.
"To víš,, staršé bratr...někdy se chová jak mimino.", zasmál se Joe.
"Elvis je tvůj pes?", zeptala jsem se.
"Nickův...další brácha.", vysvětlil Joe.
"Aha.", řekla jsem.
"Máš na dneska něco v plínu?", zeptal se mě.
"Ne, celej měsíc se budu poflakovat.", řekla jsem.
"Tak to je super. Mohl bych Ti ukázat nějaký naše klipy. Skoukli bysme Camp rocl a 3D koncert...", vypočítával na prstech co všechno bysme mohli dělat.
"Camp rock a 3D koncert?", zeptala jsem se nechápavě.
"Jo promiň, ty o nás vlastně nic nevíš. V Camo rocku mám první roli a zahráli si tam i bráchové a 3D koncet...tam je natočenej jeden náš koncert a k tomu nějaký bonusový scény.", řekl Joe a už mě táhl za ruku zpátky do hotelu do pokoje 222.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama