Štěstí v neštěstí 0.1

28. května 2010 v 15:00 | Makuška * & Doms_ |  Štěstí v neštěstí
Jmenuji se Alyson Rousová. Přesně před třemi dny mi bylo 17. Moje zájmy? Jednoznačně hudba...tím myslím celodenní poslouchání mé nejoblíbenější skupiny Jonas Brothers. Zrovna teď jsem nejšťastnější člověk na světě. Máma mi k narozeninám koupila V.I.P. lístek na Jonásky! Konečně je uvidím na živo...mého Nickouška! Problém je ale v tom, že nemám co na sebe! Chvíli jsem seděla a koukala do prázdna než mi to konečně došlo..."Já nemám co na sebe!" zařvala jsem na celej barák, že to pravděpodobně bylo slyšet na kilometr daleko.
"Neřvi tady, někdo tu chce spát!", no jistě...kdo jiný než můj milovaný bráška zase vypuští rozumy do světa. Problém byl v tom, že je půl dvanácté. Přece jenom jsou někdy bráchovy rozumy k užitku. Myslím, že kdybych se ještě jedinkrát neudržela vylítnul by táta a zase bych to pěkně schytala.
Jak tak přemýšlím, koncík je za týden a mamka se vrací ze služebky zítra. Když je malinko zpracuju mohla bych i dostat víc peněz! Po chvíli jsem zjistila, že už se mi také klíží očka, tak jsem zalezla do koupelny a vykonala jen tu nejnutnéjší hygienu.
Jen co jsem zalehla, tak jsem usnula. Zdál se mi krásný sen o Nickovi.
Seděli jsme spolu ruku v ruce na pláži a poslouchali zvuk vln lámajících se o nedalekou skálu. Západ slunce se odrážel od hladiny vody. Ani nevím jak, ale najednou se moje hlava ocitla na Nickově rameni. Nick se jen pousmál a začal mě hladit po vlasech. Podívala jsem se na něj a naše oči se střetly. Měl v očích takoý ten krásný plamínek...plamínek štěstí. Oba jsme pociťovali neskutečnou touhu...oba jsme toho druhého potřebovali mít u sebe. Potřebovali jsme toho druhého k životu jako vodu. Chtěla jsem Nicka políbit. Začala jsem se k němu přibližovat ale on se oddálil, jakoby testoval sám sebe, jestli vydrží. Odvrátila jsem se na druhou stranu a založila si ruce na prsou. Nasadila jsem naoko naštvaný pohled. Když už jsem si myslela, že se nic nestane, ucítila jsem na krku jeho rty. Byly tak jemné...na místě kde se mě dotkl se mi rozlylo teplo. Znovu jsem se na něj otočila. Nemohla jsem to už vydržet a znovu se přiklonila k Nickovi. Tentokrát se začal přibližovat taky ale když chyběl jediný milimetřík...BUM, probudila jsem se v tom nejlepším! Deku jsem měla na zemi a ležela jsem v poloze neznámé světu.
"Zase..proč já? Proč se tohle musí stávat zrovna mě?", ptala jsem se směrem k nebesům. Koukla jsem se na hodiny a zjistila, že je 5 hodin ráno...za normálních okolností bych o prázdninách takhle brzo nevstávala, ale copak se dá po tomhle usnout?
Oblékla jsem si červené roury a černé triko na ramínka. Vyčistila jsem si zuby, učesala se a sešla dolů do přízemí kde jsem nachystala snídani aby rodinka měla hned po vzbuzení co jíst. Ale to bychom nebyli u nás, kdybych po otevření ledničky nezjistila, že je naprosto prázdná. Vzala jsem si tedy svetr který byl pověšený na věšáku a šla do obchodu...jelikož samoobsluha otvírá až v 10:00 musela jsem rovnou do nákupního centra.
Nákupní centrum nebylo tak daleko, ale hned po ránu se mi nechtělo příliš šlapat tak jsem nasedla do svého auta (ano, mám řidičák) a namířila si to směr Nákupák.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | Web | 13. srpna 2010 v 10:10 | Reagovat

fakt moc hezký :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama