Štědrý den

28. května 2010 v 14:41 | Makuška * |  One stories
Jak nejlíp pojmenovat jednorázovou povídku která byla napsaná na Štědrý den, než Štedrý den? No já teda nevím, tak se pusťtě do čtení!
Chjo, uteklo to tak rychle...zase Vánoce a my nemáme vízdobu natož kapra! Jmenuji se Elizabeth Jonsonová.
"Liz, běž pro toho kapra..absolutně nestíháme!", zavolala na mě mamka z kuchyně ještě pečící cukroví. Neváhala jsem, popadla bundu a vyběhla z domu. Celou cestu jsem běžela, přeci jenom mi záleží na štědrovečerním duchu!
Po půl hodině:
Kapr koupený teď rychle domů! Jak jsem se tak hlnala a jediné na čem mi záleželo byl kapr najednou...BUM...ležela jsem na zemi a na mě nějaký kluk.Pořádně jsem se na něj zadívala..."Panebože, ty seš...!", chtěla jsem vykřiknout jeho jméno. On mi ale zacpal pusu.
"Pššt, nakupuju dárky na poslední chvíli, nesmí nikdo vědět, že jsem tady, zvlášť pro bulvár by to bylo sousto: Nick Jonas nakupuje dárky na poslední chvíli, zapoměl snad na své blízké?", řekl a rukou naznačil jakoby článek. Rozhlédla jsem se po naprosto vylidněné ulici.
"Co šílíš, vždyť tady nikdo není!", řekla jsem a zasmála se.
"Ty tady seš!", připomenul mi.
"No jo, já tu jsem. Ležím na špinvém chodníku a nemůžu se zvednout, jelikož na mě leží Nick Jonas...mohl by ses laskavě zvednout?", zeptala jsem se ho trochu vyšším hlasem. Co na tom, že je to můj dlouholetý idol! Teď potřebuju co nejrychleji donést kapra mamce...ach ne, kapr. Kapr se pomalu kutálel v igelitové tašce až spadl do otevřeného kanálu.
"Ty idiote, ten kapr!", začala jsem řvát.
"Promiň, to-to byla nehoda. Koupím Ti novýho!", začal to žehlit.
"Tak dělej, pudu s tebou.", řekla jsem a vydala se zpátky. Až by se to zdálo nanejmíň pravděpodobné, šla jsem tak rychle, že Nick za mnou musel popoběhávat. Konečně jsme byli u stánku. Stánek byl prázdný, ani jedna ryba, prodavač nikde a u toho cedule: VYPRODÁNO!
"No skvělý, vážně skvělý! Co já teď budu ddělat?"zeptala jsem se.
"Promiň, já se snažil, jelikož to vypadá, že už nikde žádnýho kapra neseženem, jdu si svou cestou.", prohlásil Nick a vydal se dál. Já to ale rozhodně nechtěla nechat jen tak! Šla jsem za ním a po cestě řvala: "Ty imbecile, kreténe, jestli po cestě najdeme nějaký kapry, tak počítej s tim, že mi jednoho koupíš!", vim, trochu hrubý na jednoho kapra. "Blbče jeden, si myslíš, že když seš světová star, že můžeš shazovat kapry do kanálu jak se Ti zahce?", znpvu jsem spustila, když jsme byli asi v půlce cesty k nákupáku. "Tak ty si myslíš, že mě budeš navěky ignorovat? Klidně zavolám bulvár ať Ti dá co proto! Magore jeden!", řvala jsem dál. Když jsme byli skoro před nákupním centrem tak jsem znovu spustila řev: "Tyy seš prostě...", nedořekla jsem, protože se Nick otočil a...políbil mě! "ÚÚÚžasnej.", řekla jsem a v tu chvíli se mi podlomily kolena. Nick mě v čas zachytil. Položil mě na zem a čekal, co se bude dít...Já se vzpamatovala.
"To si myslíš, že budeš líbat holky na potkání?", zařvala jsem na něj.
"Ne.", odpověděl prostě.
"A co to teda bylo?", zeptala jsem se s nadzviženým obočím.
"NEbudu líbat holky na potkání...jen ty, který mě okouzlí.", usmál se. Já? Obyčejná holka se líbím NICKOVI JONASOVI???
"A co čekáš, že na tohle řeknu?", zeptala jsem se.
"Nic, já čekám, že něco uděláš, kdyý jsem tak úžasnej.", nasadil šibalský úsměv.
"A to jako co...", znovu jsem nestihla doříct, jelikož mě zase políbil. Po chvíli jsem se přidala a v tu samou vteřinku začalo sněžit! Byl to ten nejkrásnější polibek, který jsem kdy zažila!
Chcete vědět, co se stalo potom? Liz s Nickem spolu začali chodit a nadále se i vzali a teď spolu mají 3 děti, všechny kluky....Paula, Adama a Jerryho.
A chcete vědět, co se stalo s kaprem? Už žádného nenašli, tak rodina Jonasů a Jonesů večeřela společně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristin* Kristin* | Web | 8. srpna 2010 v 15:21 | Reagovat

héh :D také vianoce by som chcela zažiť aj ja...
je to naozaj krásne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama