Love is the only one 0.5

30. května 2010 v 9:19 | Makuška * & Doms_ |  Love is the only one
Nakonec se vrátil s malou plyšovou koulí.. když jsem se na ní zadívala pořádně, rozeznala jsem medvídka, kterému chybělo oko a na jednom místě mu vypadávala vata.Rozesmála jsem se. ,,Proč se směješ?"Nechápal Nick ale když se podíval co držim v ruce taky se rozesmál.
"Jak se jmenuje?", zeptala jsem se dementně, když jsem se přestala smát. "Pepíček.", řekl klidně a já zase málem vyprskla smíchy. "Dostal jsem ho ve dvou letech. Byl to můj první kamarád a věř mi, jen tak někomu bych ho nedal.", nadzvedl mi prstem bradu. ,,Opravdu?"Usmála jsem se na něj.Teď už ne výsměšně ale děkovně. Jen kývl a znovu přitiskl své rty na ty mé. ,,Pojď"Chytl mě za ruku a táhl někam do trávy. Povalil mně na zem a opatrně si klekl nade mně. Začal mi pomalu svlékat kalhoty. Chvíli si pohrával s přeskou u mého pásku a než jsem se nadála, už byly dole.
,,Myslíš že nám to tentokrát vyjde?"Zeptala jsem se opatrně. "I kdyby nám za zadkama stálo tucet novinářů.", řekl rozhodně a políbil mně na krk. Postupně se dostal až k mojemu výstřihu.Tiše jsem zavzdychala ale nechala jsem ho jít dál.. Prsty putoval po mém těle, až se zastavil u cípů mého trička. Rychle ho ze mně stáhnul a já tam pod ním ležela pouze ve spodním prádle. ,,Mylim že tu něco překáží"Spíše jsem vzdychla než řekla a zapasila s jeho páskem. S úšklebkem pozoroval moje počínání, ale já se stále nevzdávala. Po nekonečném praní se, se zipem u kalhot byla spodní část jeho oblečení dole a já už se necítila tak trapně. ,,Ty si ještě nikdy...?"Kouknu na mě vyjeveně.Zastyděla jsem se. "Ne.", šeptla jsem. ,,A-aha"Zakoktal se a posadil se na trávu.,,Vadí ti to?"Zeptala jsem se šokovaně. "Ne.. já jen.. Jen mně to udivilo.", odpověděl mi a poškrabal se na týle. ,,A ty jsi už s někym spal?"Zeptala jsem se opatrně.Jen neznatelně kývl hlavou.,,Ale já myslela že nemůžeš"Odvrátila jsem do něj pohled.,,Někdy se to prostě nedá vydržet"Pokrčil rameny. "Chceš o tom mluvit?", zeptala jsem se ho. Nick na mě nechápavě koukl.,,Hele jestli ti vadí že jsem panna tak to řekni na rovinu!"Vyjela jsem po něm.,,Ale já už ti řekl že mi to nevadí"Sklopil pohled k zemi.,,Tak proč se sakra tak chováš?"Dodala jsem už skoro zoufale. "Stydím se za sebe.", pohladil mně hřbetem ruky po tváři. ,,Za sebe?"nechápala jsem. "To Miley. S ní jsem spal. Dokáže každýho zmanipulovat.. já to věděl a zůstal jsem s ní.. i přesto, že jsem čekal nějaké následky.", schoval si obličej do dlaní.
,,Místo odpovědi jsem ho lehce líbla na rty. "Ang...co když pro tebe nejsem ten pravý. Kdybych se s tebou teď vyspal a pak.. mohla bys toho litovat. A to bych neunesl.", pevně mně obejmul. ,,Chci to stejně jako ty"Řekla jsem zpříma.,,Ale co když já to nechci"Uhnul pohledem.Tohle zabolelo.,,T-to je potom jiná"Snažila jsem se zadržet slzy.Rychle jsem vstala a utekla. Bylo mi jedno, že jsem tam nechala skoro všechno svoje oblečení a na sobě jsem měla jenom kalhotky a podprsenku. Utíkala jsem do neznáme krajiny, co nejdál od něj. Najednou jsem uslyšela křupnutí větvičky těsně za mnou a jak jsem se bála, tak jsem zakopla a sesunula se na zem. Převalila jsem se na záda tak, abych viděla, jestli za mnou nikdo není. Nic tam nebylo, jenom tma obklopující mně ze všech stran. Kolem byly jenom stromy a jehličí povalující se na zemi, sem tam nějaký keřík. Stejně jsem měla zvláštní pocit, že mně někdo pozoruje. Vstala jsem a srdce mi bušilo jako o závod. Otočila jsem se k odchodu, ale to mně něco prudce, ale jemně chytilo za ruku a přivinulo k sobě. Poznala jsem jeho vůni, ale bála jsem si připustit, že je to on. Propukla jsem v Tichý pláč a bušila do něj pěstmi. "Pusť mně. Nechceš mně, tak na co Ti jsem? No řekni. Proč mně prostě nenecháš odejít.", křičela jsem zoufale.
,,Protože tě miluju"Vzdychl a zvedl mi hlavu do úrovně té jeho. "Nedáváš to moc hezky najevo.", znovu jsem sklopila obličej k zemi. ,,Musí ti bejt zima"Ignoroval mojí poznámku. "Vidíš, už to děláš zase.", založila jsem si ruce na prsou.
,,Promluvíme si o tom v autě"Povzdychl se a přehodil přeze mě svojí bundu. "Absolutně Tě nezajímá co říkám!", rozhodila jsem naštvaně rukama. Místo aby mi něco odsekl políbil mě a vzal do náruče. "Proč mi tohle děláš?", povzdychla jsem si.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suhika Suhika | Web | 30. května 2010 v 9:26 | Reagovat

Uááá..... Božííí!!!

2 Zwonda Zwonda | Web | 30. května 2010 v 9:27 | Reagovat

ahoj podíváš se prosím na muj blog a zucasis se souteze díky vice v prvním clanku a pak muzes hlasnou vlevo v menu v T-music chart díky si nejj :-)

3 @Kikushe@ @Kikushe@ | Web | 30. května 2010 v 9:29 | Reagovat

ahoj přihlásíš se do soutěže VGS ta hra je o grafice budou tam třeba colorizace :) http://smiley-kikinka.blog.cz/1005/soutez-vgs-o-nejlepsi-grafiku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama