Love is the only one 0.4

29. května 2010 v 9:54 | Makuška * & Doms_ |  Love is the only one
,,Nechceš se někam přesunout?"Zasmál se Nick když Em zalezla.
"Máš na mysli něco speciálního, nebo jenom NAŠÍ kabinku?", přejela jsem dlaní po jeho vypracované hrudi. ,,Kam by jsi chtěla ty?"Vyzvedl mě do náruče a zatočil se mnou. "Jaktože máš takovou radost?", zasmála jsem se když mně znovu postavil na zem. ,,Miley na nás nekouká moc přívětivě."Zasměje se Nick.Já ale moc nadšená nejsem. Vedle ní stál Mitchel, ještě teď s bolestivým pohledem, od toho, jak mu Nick vrazil pěstí. Najednou jakoby nám chtěla Miley něco dokázat, nalepila se na Mitchela a jazyk měla někde až v jeho krku. Byli na sebe nalepení jako dvě pijavice.. jak odporné. Absurdně jsem se zasmála a věnovala Nickovi pusu na Jemu to ovšem jak vidno nestačilo, chytil si mně za bradu a otočil k sobě tak, aby se mi mohl z příma dívat do očí. Pomalu se ke mně začal přibližovat až jsem ucítila jeho horký dech dorážející na můj krk. V břiše mně podivně zašimralo až se naše rty konečně setkaly. Vsunula jsem ruce do jeho kudrlinek a on těmi svými začal třít má záda. ,,Myslim že tady to není zrovna vhodný."Zasmála jsem se do polibku. "Pusa sem tam neuškodí.", odtáhl se ode mně, naposledy otřel svůj nos o ten můj, chytil mně za ruku a šli jsme vstříc davu křičících fanoušků.
Všichni na nás divně pokukovali.Po chvíli Nickovi někdo zaklepal na rameno.,,Ahoj Nicku"Zamrkala svůdně Miley. "Sbohem Miley.", odsekl nenávistně, vzal mně za ruku a táhl mně pryč. Když jsem se ohlídla, spatřila jsem Miley, jak naštvaně kouká na místo, kde jsme před chvílí stáli. ,,Kam jdeme?"Usmála jsem se na Nicka.,,Někam kde budeme mít soukromí"Šibalsky se zasmál. Ani jsem se nenadála a seděla jsem ve vytepleném autě na místě spolujezdce. V žaludku jsem cítila nepopsatelné napětí. Nick mně vezl do neznáma a přesto, že ho znám pouze jeden den, nebála jsem se.. Když jsme zastavili nemohla jsem to tam rozezeznat.
Stáli jsme na  okraji cesty a před námi se tyčila nevelká nádherná louka. Nick mně chytil z obě ruce a přitisknul na svou hruď. Slyšela jsem každý záchvěv jeho srdce, každý jeho nádech. Cítil jsem každý záhyb jeho těla, do čehož počítám i velkou bouli v jeho rozkroku.
,,Co ti to tady vyrostlo?"Zasmála jsem se a přejela mu rukou po rozkroku.      Zavzdychal a potom mi zašeptal přímo do ucha, až jsem se zatřásla: "Nemůžu za to, že mně tak vzrušuješ.", a poté skousl můj ušní lalůček. ,,Takže za to vlastně můžu já?"Řekla jsem ale znělo to jako skřek.
"Za co?", zeptal se nechápavě. .,Za to co máš v kalhotech"Zasmála jsem se. "No.. v podstatě jo.", pokrčil rameny a natiskl si mně k sobě ještě víc.¨
,,Kde že jsme to předtím skončili?"Zeptala jsem se do polibku.
Jemně mně uchopil do náruče a přenesl k autu. Posadil mně na vysokou sedačku velkého džípu a já obmotala nohy kolem jeho pasu. Přitiskla jsem svá ústa na ta jeho a začala tak vášnivou bitvu, odehrávající se, mezi našimi jazyky.
,,Chci tě"Zavzdychal Nick a začal si sundavat košili. Naskytl se mi opravdu krásný pohled na jeho svaly. Postihlo mně neovladatelné nutkání dotknout se jich. S roztřeseným dechem jsem přesunula své ruce na jeho hruď a skoumala každý její záhyb. ,,Něco bych ti chtěl dát"Šeptl Nick když jsem se od něj odtrhla.
"Co?", usmála jsem se na něj.
,,Překvapení"Zazubil se a něco v autě hledal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama