Love is the only one 0.1

28. května 2010 v 14:58 | Makuška * & Doms_ |  Love is the only one
Tuhle ff píšu se svým affs Doms :) Doufám, že se bude líbit..

Jmenuji se Angela Meloney Fox. Je mi 17 let. Mým koníčkem je hudba, bez které prakticky nevydržím jedinou minutu svého života. Poslouchám především Pop, někdy Rock. Oblíbený zpěvák? Jednoznačná odpověď. Mitchel Musso.. proč? Především proto, že je to můj úžasný kluk. Seznámily jsme se přes Hannah Montana the movie. Jsem totiž dcera režiséra, který to natáčel. Mám otce ráda ale občas mi leze na nervy. Myslí že když je on slavnej musím být taky. Bere mě všude sebou,na každý večírek. Jsem mu za to ale vlastně vděčná...Díky němu jsem se seznámila s Mitchelem. Mitchel je úžasný, jak už jsem zmiňovala a to ve všech ohledech. Umí skvěle zpívat, hrát, je ohleduplný.. Ale toužim po tom co asi hodně holek,obyčejný život.Je super chodit na různé večírky...ale má to i své nevýhody... Na každém kroku na Vás číhají paparazzie a vy musíte házet úsměvy na všechny strany, jen abyste nevypadali blbě a aby si o tom potom nepřečetli v bulváru. Dneska jsem se chystala na další akci.Ovšem tahle byla vyjímečná.Už jen tím že na ní jdu s Mitchelem a ne s otcem. Byla to autogramiáda všech Disney stars. Těšila jsem se, až uvidím Emily OSment, s kterou jsem se při natáčení také seznámila. Staly se z nás celkem dobré kamarádky. A navíc jsem měla šaty jako princezna.Opravdu.Musím říct že mi to opravdu slušelo... Sám 'velký' Mitchel mi to potvrdil. Celý outfit jsem doladila velkýma vlnama.I přes to že jsem vlasy měla natočené sahali mi téměř po zadek.Nejsem ten tip holky ,,barbie" ale tohle se mi líbilo.
"Zlato, už můžeme vyrazit?", zaklepal na dveře Mitchel. Přijel mně vyzvednout asi už před třičtvrtě hodinou a já ho poslala do obýváku.
"jistě"Vylezla jsem z koupelny a pevně ho chytla za ruku. Usmál se na mně a nedočkavě táhl z mého pokoje.
,,Ale notak,nespěchej tak"Zasmála jsem se.
,,Měli jsme tam už čtvrt hodiny bejt!Ale ty jsi se musela připravovat tak dlouho"Zamračil se.
,,Nikdy předtím ti to nevadilo."Řekla jsem smutně ale poslušně jsem cupitala za ním. Nasedli jsme do Mitchelova auta a jeli směr > autogramiáda. Nikdo nepromluvil. V autě panovala až hrobové tucho, které prolamovalo jen tiché vrčení motoru.
,,Promiň,nechtěla jsem zdržovat"Pípla jsem.
"Hmm", odpověděl a dál se věnoval řízení. Nehodlala jsem se mu vnucovat.Když o mojí omluvu nestojí.Zajela jsem hlouběji do sedadla a sledovala ubíhající krajinu. Konečně jsme dojeli na místo. Ani mi neotevřel dveře jak to obvykle dělával. Vystoupila jsem sama a znuděně se šourala za ním. Jakmile jsme vstoupili do budovy, někam se rozběhl. Běžela jsem za ním, ale jakmile jsem viděla cíl jeho zrychlení zasekla jsem se uprostřed kroku. Zuřivě se tam objímal s Miley Cyrus. Pak jí vzal do náruče a zatočil se s ní. "Miley, ani nevíš, jak jsem rád, že Tě vidím.", řekl jí až přehnaně šťastně. Takového přivítání jsem se nedočkala ani po měsíčním odloučení. Myslela jsem že když jsme sem jeli spolu tak spolu i odjedem.Vypadá to,že ne.. To jsem ale stále nevěděla, co bude následovat. Když Mitchel Miley postavil na zem, ona si přitáhla jeho obličej a dlouze ho políbila na rty. Mitchel se nijak nebránil...Sebrala jsem se a utekla na záchodky...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama