Jak ulovit Jonase 0.3

29. května 2010 v 9:48 | Makuška * & Bíí |  Jak ulovit Jonase
Rozhodla jsem se pro riskantnější volbu...půjdu ventilací. Kolem koncertní haly skoro nikdo nebyl, proto jsem se vydala k ventilaci a vlezla dovnitř...Několik minut jsem tam bloudila...Občas jsem zaslechla něčí hlas nebo nějaký zvuk...Potom jsem našla východ...Bylo tam ticho, tak jsem tam vlezla...Nemohla jsem věřit tomu, kde jsem se objevila.
Stála jsem uprostřed nemalé, ale taky nevelké místnosti s červenými koženými sedačkami, malou kuchyňkou (asi na občerstvení) a plazmovou televizí.
"Ou, sem jsem se asi neměla dostat.", řekla jsem si sama pro sebe a zakroutila hlavou.
Z místnosti vedly dvoje dveře...chtěla jsem odejít, asi jsem tam opravdu neměla co dělat...když jsem otevřela jedny dveře, uslyšela jsem hlasy směřující sem tak jsem je rychle zavřela a podívala se, co je za druhými dveřmi...byl tam záchod tak jsem se tam zavřela, ale naneštěstí je musel někdo otevřít. Ten někdo byl...Kevin?!..."Jé promiň, já nevěděl, že je obsazeno!", řekl a zavřel dveře...muselo mu dojít, že tam nemám co dělat tak otevřel znovu...
"Co-co tu děláš?", řekl, já jsem se jen usmála a odpověděla:
"Já jsem zabloudila..."
"Sem se z haly ale nedostaneš!", zamítal Kevin.
"No já jsem ze speciální inspekce...která zkoumá záchody."
- - - - - - - - - - - Joe - - - - - - - - - - - -
"S kým jsi to mluvil?", zeptal jsem se když jsem vešel do šatny.
"Na záchodě je inspekce záchodů.", odpověděl Kevin s klidem v hlase. Protočil jsem oči a otevřel dveře od záchodu. Tam stála a usmívala se nějaká holka, byla mi povědomá...
"Co tady děláš?", zeptal jsem se.
"No já...", vykoktala ze sebe.
"CO?", řekl jsem.
"Prostě jsem se tady omylem ocitla...já jsem chtěla jít do haly.", odpověděla jsem mu a odešla...myslím, že jsem zaslechla smích, ale to už mi bylo jedno...nakonec jsem se na místo kam jsem chtěla dostala a nikdo si toho nevšiml...našla jsem si místo které vyhovovalo a čekala.
JoBors hráli všechny svoje hity. Pak dali asi 5 přídavků a nakonec 2 bonusy. To nejlepší mě ale čekalo až nakonec.
"Prosíme majitelku tohoto červeného SAMSUNGU aby přišla sem k nám na pódium.", zavolal Joe do davu a ukázal do kamery můj červený SAMSUNG a ten se zobrazil na velkoplošné obrazovce. Celý dav fanynek se chtěl nahrnout na pódium ale bodyguardi jim v tom zabránili.
"To je můj mobil...", řekla jsem si pro sebe...a přesto že jsem tvrdila, že je můj, tvrdilo to dalších tisíc holek.
"Nemlže přece být Vás všech!", zasmál se Joe do mikrofonu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama